Beste deelnemers,

Met pijn in het hart moeten wij jullie informeren dat het Piet de Jongh Jeugdtoernooi, dat gepland stond op zaterdag 27 juni, vanwege de verwachte hoge temperaturen wordt afgelast.

De gezondheid en veiligheid van alle spelers, begeleiders, vrijwilligers en bezoekers staan voor ons voorop. Na zorgvuldige afweging, en het eerder schrappen van het middagprogramma, zijn wij helaas genoodzaakt alsnog deze moeilijke beslissing te nemen.

De afgelasting van het toernooi is voor ons een flinke tegenvaller. Het zou de allereerste editie worden van het toernooi dat vernoemd is naar onze erevoorzitter Piet de Jongh, die eind 2025 is overleden. Juist daarom hadden wij er enorm naar uitgekeken om samen met alle deelnemende teams een mooie, sportieve en bijzondere dag neer te zetten.

Wij willen alle verenigingen, teams, leiders, trainers en vrijwilligers hartelijk danken voor hun inschrijving, betrokkenheid en enthousiasme.

Ondanks deze teleurstelling hopen wij jullie volgend jaar alsnog te mogen verwelkomen.

Noteer daarom alvast de datum voor de volgende editie van het Piet de Jongh Jeugdtoernooi: zaterdag 5 juni 2027.

Wij hopen jullie dan allemaal te zien op Sportpark Amstelhoef voor een prachtige eerste editie van het toernooi.

Bestuur RKSV Margriet

 

Deel dit nieuwsbericht!