Indeling C junioren

Beste trainers en spelers,

Hieronder de indeling van de selectieteams bovenbouw JO14-1 en JO15-1 voor het seizoen 2021-2022.

Voor vragen omtrent de selectieteams kunt u terecht bij:
Ronny van Dijk
Hoofd Jeugdopleidingen
RKSV Margriet

De overige teams volgen zo spoedig  mogelijk. 

JO14 en JO15 teams seizoen 2020-2021

  Spelersgroep JO14-1  
       
Begeleiding  Schaeffer Pascal  
  Heurkens Wouter  
  Hout Sven van den
       
  Verbeeck Raoul  
  Hilster Sem  
  Deger Akif  
  Heurkens Dean  
  Hout Sers van den
  Schaeffer Tygo  
  Leest Sven van der
  Nouv Pherom  
  Baygunduz Anil  
  Heijden Keyon van der
  Klein Thijs  
  Reijnders Wessel  
  Grinsven Fer van
  Gielis Siem  
JO14-2 Trainers/begeleiders: 
  Sander Janssen / Lindy Wolthuijs / Stef Koning / Eddo Pijnenburg  
  Roepnaam   Achternaam      
1 Sem   Janssen      
2 Djaego   Wolthuis      
3 Finn   Suppers      
4 Loek   Disco      
5 Luuk   Gubbels      
6 Dayn van Grunsven      
7 Dani van der  Leest      
8 Mees  van Oorschot Keeper    
9 Sem   Guzinski      
10 Niels van Veghel      
11 Filip   Wyszomirski      
12 Nick Dieden      
13 Wout    Geurts      
14 Kamil   Koning      
15 Johan   Damen      
             
JO14-3 Trainers/begeleiders:         
  Timo Wulfhorst / Eric Reijnen  
  Roepnaam   Achternaam      
1 Erfan   Isari Keeper    
2 Mohammed   Al Amouri      
3 Koen   Janssen      
4 Cas   Eikhout      
5 Al Abboudi   Yosef      
6 Nick   Vissers      
7 Luuk   Reijnen      
8 Colin   Wulfhorst      
9 Samiel   Habtom Tesfamikaiel      
10 Benjamin van Orsouw      
11 Boran   Akca      
12 Dano   Vermeulen-Spansier      
13 Indy   Hofmans Nieuw lid    
14 Noah   Janssen Nieuw lid    
15 Branderlick  van Loon Mercado      
16 Dion  de  Cort       
  Spelersgroep JO15-1  
       
Begeleiding  Maas Maikel  
  Tongeren. Kevin van
  Zandvoort. Ton van
       
  Reuvers Divano  
  Welten Job  
  Latumaerissa Gennaro  
  Canbolat Altan  
  Dorst Niek van
  Janssen Luuk  
  Verstraaten Jason  
  Vervloed Justin  
  Beuningen Ferre  
  Wetering Giovanny van de
  Romme Jasper  
  Kemkens Toon  
  Swierzy Lev-Leon  
  Pijl Tom  
  Aktan Ihsan  
  Damen Loek  
JO15-2 Trainers/begeleiders:     
  Coen Oomens / Emiel van Orsouw / Jan van Leest
  Roepnaam   Achternaam  
1 Erren   Akbayram  
2 Furkan   Atas  
3 Gianno van Dijk Keeper
4 Daniel  van Grinsven  
5 Jason   Hennevelt  
6 Quinten   Hoogwoud  
7 Matthew   Huijsmans  
8 Hero van der Hurk  
9 Daan van Lent  
10 Dean   Oomens  
11 Kay  van Orsouw  
12 Jay   Rigpal  
13 Hugo   Sleenhof  
14 Ties van der Wijst  
15        
         
JO15-3 Trainers/begeleiders:     
  Robert Meeuwsen / Remon Reijnders  
  Roepnaam   Achternaam  
1 Said   Abdirisatmohamud  
2 Sadag   Abdirisatmohamud  
3 Ruben van den Berg Keeper
4 Kane   Breunis  
5 Lucas van Casteren  
6 Kevin van Erp  
7 Haile   Kiflemariam Mehari Nieuw lid
8 Teun   Loeffen  
9 Milan   Meeuwsen  
10 Youri   Reijnders  
11 Matthijs van Uden  
12 Firas   Moustafa  
13 Ernest   Aleksandrovic  
14 Ticay van der   Wielen   
15 Damian   Brukx