Op 28 juni werd het BBQuality wijktoernooi weer georganiseerd. Met de fantastische weersvoorspelling beloofde het een mooie dag te worden, en dat werd het ook!
MKB kroont zich tot winnaar na een spannende finale
Na de poulefase, waarin 24 teams allen 5 wedstrijden speelden, kwalificeerden 8 teams zich voor de knock-out fase van het toernooi. Fc Amacai en FC Glad(j)anus sneuvelden in de halve finales waardoor MKB tegen Dikke Spits United de finale werd.
Onder aanvoering van eerste elftal speler Dion van den Elzen knokte MBK zich naar een overwinning tegen Dikke Spits United en gingen zij dus naar huis met de eerste prijs!
We zoeken nog één winnaar van een prijs in de loterij
Net als vorig jaar waren er weer mooie prijzen te winnen in de loterij. Deze werden ter beschikking gesteld door lokale ondernemers en Super Keukens Helmond. Bedankt allen voor jullie bijdrage.
Alle prijzen werden tijdens de trekking uitgereikt op één prijs na.
We zoeken nog de winnaar van het nieuwe Ajax tenue.
Graag contact opnemen per e-mail: wijktoernooi@rksvmargriet.nl.
Het winnende lotnummer is: 358
Feestelijke stemming
Na de finale was het weer tijd voor de Witte Tjabo. Hij wist iedereen weer uitstekend te vermaken waarna DJ Stan het feestje tot het einde voortzette. Het was een topdag. Dankzij het heerlijke weer, de inzet van het kantinepersoneel en heerlijke broodjes verzorgd door BBQuality. Iedereen bedankt en tot volgend jaar!
Namens de organisatie van het BBQuality wijktoernooi willen we iedereen bedanken voor de geslaagde dag. Tot volgend jaar!

