Indeling F pupillen

Beste trainers en spelers,

Hieronder de indeling van de selectieteams onderbouw JO8.2, JO8.1, JO9.2 en JO9.1 voor het seizoen 2019-2020.

Voor vragen kunt u terecht bij:
Ronny van Dijk
Hoofd Jeugdopleidingen
RKSV Margriet

Selectie F teams JO8 en JO9 seizoen 2019-2020

RKSV Margriet JO8-1      
  Morsink Bas  
  Alkir Mehmet  
  Deger Batu  
  Breunis Djess  
  Bimbergen Jip  
  Kurejsepi Amar  
  Tilburg Bas van
       
Begeleiding Wolters Joop  
  Vries Christian de
       
RKSV Margriet JO8-2      
  Kacmaz Ruzgar  
  Kamp Bruce van de
  Es Pijke van
  Ozer Erdem  
  Ploeg Carsten van der
  Otter Djo den
  Berisha Eron  
  Dorst Chris van
       
Begeleiding Maas Rain  
  Liebergen Kas van
  Es Paul van
       
RKSV Margriet JO9-1      
  Boogaard Levy van den
  Beuningen Rhijs van
  Swierzy Milosz  
  Lowes Dez  
  Bergers Finn  
  Janssen Quinn  
  Richters Mats  
  Bennis Hamza  
       
Begeleiding Wolters Luc  
  Boogaard Antwan van den
       
RKSV Margriet JO9-2      
  Meijden Daan van der
  Leest Luuk van der
  Toonen Mees  
  Berg Rowen van den
  Yurt Emir Aras
  Ramers Christiaan  
  Boogaard Jan van de
  Coevering Siem van de
  Orsouw Tijn van
       
Begeleiding Alkir Ahmed  
  Leest Leo van der
       

JO8 en JO9 recreatief

 RKSV Margrtiet JO8-3    
     
Roex Silvijn  
Kocken Jason  
Kers Sylvano  
Alwan Hamido Mohammad
Keuper Sara  
Spaan Jordi  
Pol Jasper van der
Heijden Lucas van der
     
 Begeleiding:  ?  
RKSV Margriet JO9-3    
Boogaard Jan van den
Kaewsombat Max  
Kheder Marwan  
Merihsenay Pawlos  
Otterdijk Jesse van
Rijkers Lucas  
Dam Zino van
Begeleiding  
Kaewsombat  Tack  
     
RKSV Margriet JO9-4     
Amjjoud Hadi  
Sbai Amir  
Heijmans Sem  
Ketelaars Sil  
Schoppema Tim  
Wetering Zoe van de
 Begeleiding:    
Ketelaars  Bram  
Heijmans  Mark  
     
     
RKSV Margriet JO9-5    
Aryayi Mershad  
Doorn Tom van
Heijden Mel van der
Mohamad Hamza  
Shahabi Towhid  
Dorst Lynn van
Janssen Mattijs  
     
Begeleiding:      
 ?  ?