Indeling B junioren

Beste trainers en spelers,

Hieronder de indeling van de selectieteams bovenbouw JO17 1-2 voor het seizoen 2021-2022.

Voor vragen kunt u terecht bij:
Ronny van Dijk
Hoofd Jeugdopleidingen
RKSV Margriet



De indeling van de overige JO17 teams volgt zo spoedig mogelijk.

Selectie B teams seizoen 2021-2022

  Spelersgroep JO17-1  
       
Begeleiding  Beuningen Remon van
  Koca Tufan  
       
  Baran Rezan  
  Issa Achmed  
  Vliet Raoul van
  Reuvers Govanni  
  Bruin Kik de
  Beuningen Liam van
  Gielis Jens  
  Wouters Bas  
  Tatu Arda  
  Celik Altan  
  Brocks Mitchel  
  Deger Ali  
  Zwiers Sydney  
  Linders Joshua  
  Osmanovic Anel  
  Julius  Michael   
       
  Spelersgroep JO17-2  
       
Begeleiding  Spooren Jordy
  Swinkels. Erik  
  Majoor Ronald  
  Loeffen. Joris  
       
  Stichelmans Lars,  
  Lee Daniel van der
  Camp Bonne van de
  Brouwer Marn  
  Verhallen Swen  
  Majoor Luca  
  Elzen Rick… van den
  Schaijk Nicky van
  Steinvoort Casper  
  Ende Jens van der
  Swinkels Stijn  
  Evers Jarno  
  Schoten Ramon van
  Balveren Jelmer van
  Bradwolff Djevany  
Spelersgroep JO17-3JM          
             
Begeleiding:   Jadran Kriznaric, Patrick Stichelmans en Elwin van Rosmalen
             
  Hoogstraten  Lars        
  Strik Resa        
  Boelen Fleur        
  Arts Thijs        
  Bosma Jesse        
  Eikhout Tijn        
  Glas Geert van der      
  Huysdens  Luc        
  Kriznaric Lucas        
  Liebergen Siem van      
  Manders Bas        
  Rosmalen Nick van      
  Stichelmans Joren        
  Vlijmen Ryan van      
  Wetering Thomas van de      
  Wouters Rens        
             
             

Spelersgroep JO17-4JM          
             
Begeleiding:  Gertjan van Leeuwen, Job Janssen en Rik Hardeveld  
             
  Bergen Diego van      
  Nooteboom Lola        
  Ali Nassar        
  Burgt,  Sander van der      
  Craen  Jonas de      
  Geffen Diede van      
  Janssen Daan        
  Ottens Maik        
  Pataki Imre        
  Rook Jim        
  Ruijs Nick        
  Veerdonk Cas van de      
  Zerutsehaye Esrom        
  Hoogstraten Evi        
  Schoenaker Lucas        
  Erp Youri van      
  Heijden  Youri  van der