Actuele afgelastingen

Onderhoud veld 4 17-5-2021
Beste trainers, leiders en spelers,

Per direct is veld 4 niet meer te gebruiken. Er wordt onderhoud gepleegd, zodat het veld voor het komende seizoen weer voldoet.

Trainingen die op veld 4 stonden worden verplaatst naar veld 1 (langs de weg).
Ook wedstrijden worden niet meer op veld 4 gespeeld.

Bestuur
RKSV Margriet
Lees verder...

Zoeken binnen site

Updating
Geen resultaten gevonden

Nieuwsbrief Margriet(niet meer)ontvangen?

Updating

Email: 

SENIOREN AFDELING RKSV MARGRIET

Hier vindt u het laatste nieuws en mededelingen van de seniorencommissie.

Functies Senioren

De seniorencommissie vergadert regelmatig. Wilt u de seniorencommissie ergens over spreken? U bent van harte welkom op de vergadering. Wel graag even van tevoren telefonisch contact opnemen met een van de seniorencommissieleden.

Voorzitter/wedstrijd-secretaris/coördinator indeling teams 3 t/m 9, Dames:

Strafzaken/Afwerking wedstrijdformulieren:

   
Ruud Pigmans Theo van den Heuvel
Geurdenhof 57
5345 BA Oss

Nieuwe Hescheweg 132
5342 EG Oss

    
mobiel: 06-48021219

mobiel: 06-20894662

NIEUWS SENIOREN

Bekijk nieuws archief Er zijn geen berichten beschikbaar

Indeling senioren seizoen 2021-2022

3e Klasse 1e Klasse e Klasse 53 e Klasse 20  
Boekel SportBerghem Sport 2 Berghem Sport 7 Avanti'31 4 
EGS'20 Boekel Sport 2 CITO 5 Blauw Geel'38/Jumbo 8 
Excellent SV Budel 2 DESO 4
GermaniaEVVC 2 HVCH 12 HVCH 9
Groesbeekse BoysGemert 2 MOSA'14  4  Heeswijk 5
Handel Margriet 2 Maaskantse Boys 3 Margriet 4 
Hapse BoysMierlo Hout 2 Margriet 3 Nulandia 5
Margriet 1Nulandia 2 NLC'03  3  OJC Rosmalen 3
Nooit GedachtNWC 3 Nooit Gedacht 6  SV OSS'20  6 
Rood WitRhode/VSB 2 SV OSS'20  11  Schijndel/de Wit 5
FC Schadewijk SV Someren 3 Ruwaard 3 SV TOP 5
SV United SV TOP 6 Vorstenbossche Boys 3
Vitesse'08    
Ysselsteyn    
   
e Klasse 50   e Klasse 54  e Klasse 56  
Achilles Reek 3 CITO 4 Berghem Sport 8
DAW Schaijk 6   DAW Schaijk 10 DAW Schaijk 8
EGS'20  9  EVVC 7 EGS'20  10
Festilent 7 HVCH 17 HVCH 15
Gassel 2 Maaskantse Boys 4 Herpinia 5
HVCH 13 Margriet 7 MOSA'14  3 
Herpinia 4   NLC'03  6  Margriet 8
Margriet 5 Nooit Gedacht 5 OKSV 3
OKSV 2 Nulandia 10  SV OSS'20  8 
FC de Rakt 7   SV OSS'20  12  SBV 3
FC Uden 6   Ruwaard 5 SJO/SSA VESTA'19  6 
UDI'19/CSU 9  SV TOP 9 Ulysses 3
    
e Klasse 51   e Klasse poule 6   e E Zaterdag 
Berghem Sport 6 Blauw Geel'38/Jumbo VR1  Berkdijk
CITO 7 EVVC VR2  SV de Braak 
DAW Schaijk 7 Hapse Boys VR2 DESK  
EGS'20  7  ST Heeswijk/Avesteyn VR3  Dongen 
HVCH 16 HVCH VR2  Margriet 
Margriet 9 Maaskantse Boys VR1  Olympia'60 
SV OSS'20  7 Margriet VR1   Oosterhout
Prinses Irene 7 ST SBV/Ulysses VR1  SV OSS"20 
SBV 2 Schijndel/de Wit VR1  RFC 
FC Schadewijk 6 FC de Rakt VR1  SCO 
SJO/SSA VESTA'19  5  SV TOP VR1  SSC'55 
SV TOP 7  Vorstenbossche Boys VR2  FC Tilburg 
    SV TOP 
    WillemII 
 
laatst gewijzigd: woensdag 9 juni 2021
 

Spelersindeling Margriet 2021-2022

Hieronder staat (onder voorbehoiud van) de indeling per seniorenteam voor de competitie van 2021-2022.
Wijzigingen graag zsm doorgeven aan Ruud Pigmans: wedstrijdsecretaris@rksvmargriet.nl  06 48021219

Namen in rood wil zeggen dat deze spelers nog niet bekend zijn in Sportlink.
Teamnaam  wil zeggen nog geen namen doorgekregen van de leiding

Staat je naam er niet bij, neem dan contact op met Ruud Pigmans                    

gewijzigd: woensdag 9 juni 2021, 22:20 uur


INDELING SENIORENTEAMS 2021 - 2022


Margriet 1 + 2:  39
Dannie Aragon, Jorn van Bakel, Max vd Berg, Wouter Bouwman, Bas Bressers, Arjan Dekkers, Ruud Dielis, Jeslin v Dijk, Loe van Dijk, Jesse Gloudemans, Roy Govers, Luuk Haas, Damy van Haren, Noud Heijmans, Lars van de Kamp,  Jousef Khelil, Kevin Korsten, Mats v Liebergen, Jeffrey v Lieshout, Veron Lionarons, Vivian Maba, Mounir Al Mansour, Rob Ooms, Youri Pataki, Etiandro Garcia Pimentel, Cliff van Rodijnen, Mark Ruijtenburg, Emile van de Schepop, Joey Schuurmans, Jurre van Soest, Jordy Spooren, Kevin van Tongeren, Esat Tutus, Rob van de Ven, Ramon Verbiesen, Jeffrey van Vlijmen, Bram Verstegen, Floris de Vries, Luc Wolters.
Begeleiding: Maarten van Vugt, Hans de Jong, Bart Aarts, Jeroen Scherpenzeel, Jason van Ieperen, Dirk van Egtelen.

Margriet 2:  

Begeleiding: Maikel Maas, Javad Bakhshi, Derek Pluijlaar,

Margriet 3:    19
Lennert Bochoven, Rick Cornelissen, Arjan Dekkers, John v Erp, Bas Heijmans, Luuk Heijmans, Rob Heijmans, Tack Kaewsombat, Danny Karimi, Luuk Limpens, Jeroen Middel, Tom  Princen, Paul v Roosmalen, Robin Theunissen, Ruben Wassenberg, Jimmy van 't Wout, Kenneth Zegers, Ryan van Zoest, Steve v  Zoest.
Begeleiding: Rob Heijmans, Robin Theunissen

Margriet 4:   20
Wouter van de Boogaard, Tim Bouwens, B de Bruijn, Rob v Dorst, Dirk v Egtelen, Niels van Es, Vincent Groen, Mark Gruntjes, Anton van Haren, Rolf vd Heuvel, Willem v Hintum, Pim Kôrner, Rob de Kuijer, Cleomar Leyser, Jeffrey Manders, Rick van Orsouw, Carlo Smid, Mark Snoeks, Loek Wenting, Rutger Zorge.
Begeleiding: Willem van Hinthum 

Margriet 5: 16 
Joey Blokland, Thomas van den Broek, Ridvan Cabael, Damian van Essen, Arnold v Hintum, Rick Janssen, Joey van de Leemput, Bjorn v Orsouw, Ricky van Orsouw, Glenn Remkes, Dirk RuijsRoel Saegaert, Bennie Schell, Raymond van Tongeren, Arian van Uden, Adriaan vd Wielen.
Begeleiding: Joey van de Leemput, Roel Saegaert


Margriet 7: 17
Sai Boef, Zander van de Elzen, Tijn Grimmelikhuizen, Chris Groos, Jorg van Haaren, Lars Janssen,  Laurens Mc Laughlin, Martijn Luijck, Manuel Merette Bierda, Lowie Neelen, Daan Ploegmakers, Daan Princen, Levi Schoeman, Brian de Ridder, Mark Wijkmans, Tommy Wijkmans, Siem van Zadelhoff, 
Begeleiding: Tonnie van Bergen en Geert-Jan Princen

Margriet 8:   18
Michel v Ballegooij, Mike v Ballegooij, Tim vd Berg,  Tim Bloemers, Frank Brouwer, Ludo van de Heijden, Mike Hendriks, Renzo van de Heuvel, Humfrey Kerkhof, Salam Lali, NIck Nederkoorn, Koen Pijnappels, Jim van Pinxteren, Janco de Schouwer, Justin Vos, Denny vd Weem, Jeffrey vd Weem, Aram van 't Wout, 
Begeleiding: Bas Janssen, Janco de Schouwer

Margriet 9:   22
Bart van Alen, Lars van Alen, Ferry v Buren, Maikel van Buul, Rick Buuts, Max van Hees,  Loek Herberts, Patrick Keuvelaar, Jeroen van Langenhuijzen, Gerjan v Lent, Rob Lenting, Mark v Lith, Maik van Loon, Michael Mulders, Paul v Remmerden, Bart Savelkouls, Erwin Savelkouls, William v Tienen, Tom van Uden, Jesse Verhoeven, Wouter Verlaar, Maikel v Vliet.
Begeleiding: Christian v Boxtel, Sandros v Berkom, Ferry van Buren, Mark van Lith, Rick Buuts

Margriet VR1:   16
Jody vd Berg, Mirthe Bogaars, Britt Chaudron, Anne Flint, Nora vd Glas, Iris Hanegraaf, Tessa Hommeles, Suus van Liebergen, Marlon Ligthart, IndyLolkema, Safiya Ozkan,  Nienke Pouwels, Evi Spelthan, Indy vd Velden, Estee Vos, R Wittenberg,    
Begeleiding: Gerard van de Berg

Margriet ZATERDAG 19
Indy van der Aalst, Bart Aarts, Indy Bouwmeester, Cas de Bruijn, Yasin Erdem, Brian Heurkens, Vincent de Jong, Wes Kroezen, Morris Landman, Jean-Paul Latour, Joel v Lith, Joey v Lith, Jessie vd Kamp, Cemre Ozudogru, Jurgen Pennings, Luc Reuvers, Aaron Trommelen, Rens Wuestenenk, Serkan Yeniturk.
Begeleiding: Ron Smits
  

 
 

Informatie seizoen 2021-2022

De indeling voor het seizoen 2021-2022:       
Kijk voor tegenstanders:
klik in de zwarte balk: ACTIVITEITEN - INTERACTIEF - LINKS - indeling 20-20
Team Klasse
Margriet 1 3e D
Margriet 2 1e B 
Margriet 3 6e  53
Margriet 4  5e 20 
Margriet 5  6e 50 
Margriet 7 6e 54 
Margriet 8 6e 56 
Margriet 9  6e 51 
Margriet VR1 5e 6   
Margriet 1 ZATERDAG 4e E