Content

Content

Uitslagen jeugd zaterdag 15 februari 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
1e 2  148933  Margriet MO19-1  Nivo Sparta MO19-1  X-X
2e 4  149677  Margriet MO17-1  RKKSV MO17-1  2-4 
2e 10  150164  Margriet MO15-1  Vorstenbossche Boys MO15-1  9-1 
2e 12  150881  Margriet MO15-2  Maaskantse Boys MO15-1  0-1 
1e 2  152869  Margriet MO11-1  Blauw Geel'38/Jumbo MO11-1  3-3 
2e 6  152888  VOW MO11-1  Margriet MO11-2  8-0 
Hfd 5  58795  Margriet JO19-1  Sparta'18/Kronenberg JO19-1  5-1 
3e 4  94884  MOSA'14 JO19-1  Margriet JO19-2  0-2 
3e 13  96682  Margriet JO19-3  FC Drunen JO19-1  X-X
3e div C  31001  Nuenen JO17-1  Margriet JO17-1  2-1 
2e 6  101427  SCG'18 JO17-1  Margriet JO17-2  3-2 
2e 2  102139  Margriet JO17-3  Festilent JO17-1G  3-3 
3e 4  99338  Vorstenbossche Boys JO17-1  Margriet JO17-4  0-5 
4e 16  99377  Volkel JO17-2  Margriet JO17-5  0-0 
1e 7  107658  FC de Rakt JO15-1  Margriet JO15-1  1-6 
3e 7  105507  Margriet JO15-2  OSC'45 JO15-1  0-7 
5e 5  108175  Blauw Geel'38/Jumbo JO15-6  Margriet JO15-3  AFG
4e div A  38192  Margriet JO14-1  UNA JO14-1G  1-7 
1e 1  109587  Trinitas Oisterwijk JO14-1  Margriet JO14-2  1-5 
2e 6  109864  Margriet JO14-3  SV BLC JO14-1  1-18 
4e 13  109118  HVCH JOI14-3  Margriet JO14-4G  1-1 
3e div E  32246  Margriet JO13-1  Gemert JO13-1  0-5 
1e 8  111318  Margriet JO13-2  Avesteyn JO13-1  2-1 
4e 3    Margriet JO13-3     
4e  Margriet JO13-4M 
4e 4  111777  SV TOP JO13-2  Margriet JO13-5  5-4 
2e 2  119069  Margriet JO12-1  JVC Cuijk JO12-2  1-2 
3e 11  Margriet JO12-2 
4e 9  116865  Margriet JO12-3  Constantia/Menos JO12-2G  0-13 
Hfd 7  120157  Wilhelmina JO11-1  Margriet JO11-1 1-5 
2e 5  121112  Margriet JO11-2  Maliskamp JO11-2  4-1 
2e 5  125621 Hedel JO11-1  Margriet JO11-3  8-0 
5e 5  120722  Keldonk/Boerdonk JO11-1M  Margriet JO11-4  2-5 
1e 8  127595  Margriet JO10-1  HVCH JO10-2  8-3 
1e 8  127710  Margriet JO10-2  Volkel JO10-1  6-3 
3e 8  125834  Nooit Gedacht JO10-1  Margriet JO10-3  2-8 
3e 26  130884  HVCH JO10-6  Margriet JO10-4  4-3 
Hfd 3  136282  Margriet JO9-1G  FC de Rakt JO9-1  7-2 
1e 4  153104  Margriet JO9-2  JVC Cuijk JO9-1  8-6 
2e 6  136181  EVVC JO9-1  Margriet JO9-3  3-4 
4e 8  138253  Margriet JO9-4   SV TOP JO9-2 3-7 
Hfd 1  140942  Emplina JO8-1  Margriet JO8-1  8-2 
2e 15  142142  Margriet JO8-2  Avesteyn JO8-1  1-11 
3e 16  156411  SV OSS'20 JO8-2  Margriet JO8-3G  11-1 
4e 46  139634  SV OSS'20 JO8-7  Margriet JO8-4  1-10 

Uitslagen jeugd zaterdag 08 februari 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
1e 2  148577  LRC MO19-1  Margriet MO19-1  6-2 
2e 4  149985  Berghem Sport MO17-1  Margriet MO17-1  X-X
2e 10  150756  Mariahout MO15-1  Margriet MO15-1  8-8 
2e 12  150590  Margriet MO15-2  BVV MO15-1  1-3 
1e 2  152660  Margriet MO11-1  OJC Rosmalen MO11-1  2-2 
2e 6  152936  Margriet MO11-2  JVC Cuijk MO11-1  0-12 
Hfd 5  58826  Margriet JO19-1  Rhode/VSB JO19-1  7-1 
3e 4  98069  Margriet JO19-2  Prinses Irene JO9-2  6-2 
3e 13  95521  BVV JOI19-2  Margrie JO19-3  X-X
3e div C  31136  de Treffers JO17-1  Margriet JO17-1  1-0 
2e 6  102201  Margriet JO17-2  Hedel JO17-1  3-1 
2e 2  101260  Nooit Gedacht JO17-1  Margriet JO17-3  4-1 
3e 4  101935  SJO/SSA Vesta '19 JO17-2  Margriet JO17-4  0-5 
4e 16  98709  Margriet JO17-5  WHV JO17-1  X-X
3e 7  107025  Margriet JO15-2  BMC JO15-1  0-8 
5e 5  104316  Margriet JO15-3  Prinses Irene JO15-3G  1-5 
4e div A  38166  Margriet JO14-1  Gemert JO14-1  2-1 
2e 6  109171  Emplina JO14-1  Margriet JO14-3  12-0 
4e 13  109355  Margriet JO14-4G  Emplina JO14-4  5-1 
3e div E  32245  Margriet JO13-1  SV TOP JO13-1  4-0 
1e 8  111374  Berghem Sport JO13-2  Margriet JO13-2  2-1 
4e 3  111828  FC Engelen JO13-3  Margriet JO13-3  2-1 
4e  113138  Margriet JO13-4M  Venhorst JO13-2M  3-1 
4e 4  110992  Margriet JO13-5  MOSA'14 JO13-1  X-X
2e 2  118195  SV Milsbeek/Astrantia JO12-1  Margriet JO12-1  X-X
3e 11  116698  Margriet JO12-2  Nooit Gedacht JO12-1  4-3 
4e 9  117186  Emplina JO12-4  Margriet JO12-3  5-2 
Hfd 7  125472  SV OSS'20 JO11-1  Margriet JO11-1  2-1 
2e 5  119843  Margriet JO11-2  Nulandia JO11-2G  12-1 
2e 5  125166  Margriet JO11-3  BVV JO11-1  2-15 
5e 5  123711  FC de Rakt JO11-2G  Margriet JO11-4  1-5 
1e 8  129363  Volkel JO10-1  Margriet JO10-1  3-9 
1e 8  129304  Juliana Mill JO10-1G  Margriet JO10-2  11-7 
3e 8  127411  Margriet JO10-3  HVCH JO10-13  10-4 
3e 26  155871  Margriet JO10-4  SV TOP JO10-3G  11-1 
Hfd 3  133772  SBC JO9-1  Margriet JO9-1G  9-6 
1e 4  153103  Boekel Sport JO9-1  Margriet JO9-2  3-1 
2e 6  135093  Berghem Sport JO9-3  Margriet JO9-3  2-7 
4e 8  135476  Berghem Sport JO9-5  Margriet JO9-4  X-X
Hfd 1  143156  Margriet JO8-1  Theole JO8-1  5-5 
2e 15  143314  Emplina JO8-2  Margriet JO8-2  X-X
3e 16  142094  Margriet JO8-3G  CITO JO8-1  1-12 
4e 46  140520  Margriet JO8-4  Nooit Gedacht JO8-3  8-1 

Uitslagen jeugd zaterdag 01 februari 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
1e 2  148513  Margriet MO19-1  OJC Rosmalen MO19-1  0-2 
2e 4    Margriet MO17-1  VRIJ
2e 10  150247  Margriet MO15-1  Boxtel MO15-3  4-0 
2e    Margriet MO15-2  VRIJ   
1e 2  152663  Boxtel MO11-1  Margriet MO11-1  1-8 
2e 6    Margriet MO11-2  VRIJ  
Hfd 5  58777  DAW Schaijk JO19-1  Margriet JO19-1  0-1 
3e 4  97493  WHV JO19-1  Margriet JO19-2  0-4 
3e 13    Margriet JO19-3  VRIJ
3e div C  31180 Margriet JO17-1 Gemert JO17-1  1-5 
2e 6  98549  MVV'58 JO17-1  Margriet JO17-2  3-1 
2e 2  99843  Margriet JO17-3  UDI'19/CSU JO17-4  4-2 
3e 4  100109  Margriet JO17-4  Achilles Reek JO17-1  4-0 
4e 16  100773  SJO/VITA JO17-1  Margriet JO17-5  4-3 
1e 7  105449  Margriet JO15-1  Nulandia JO15-1  1-2 
3e 7  104858  Nooit Gedacht JO15-2  Margriet JO15-2  2-2 
5e 5  106495  FC Uden JO15-3  Margriet JO15-3  19-0 
4e div A  38163  SV TOP JO14-1  Margriet JO14-1  8-0 
1e 1  109573  Margriet JO14-2  Berghem Sport JO14-1  3-1 
2e 6  109129  Margriet JO14-3  BMC JO14-1  0-7 
4e 13  110309  Wilhelmina JO14-3  Margriet JO14-4G  5-2 
3e div E  32332  Emplina JO13-1  Margriet JO13-1  2-2 
1e 8  113698  Margriet JO13-2  MVV'58 JO13-1  3-6 
4e 3  115342  Margriet JO13-3  Nulandia JO13-2  4-2 
4e  111970  Achilles Reek JO13-1M  Margriet JO13-4M  0-1 
4e 4  112453  HVCH JO13-3  Margriet JO13-5  3-2 
2e 2  118006  Margriet JO12-1  SES JO12-1  0-6 
3e 11  118847  HVCH JO12-3  Margriet JO12-2  2-2 
4e 9  116574  Margriet JO12-3  SCG'18 JO12-3  1-4 
Hfd 7  120065  Margriet JO11-1  VRIJ
2e 5  122996  OSC'45 JO11-1  Margriet JO11-2  6-4 
2e 5  120829  BVV JO11-3  Margriet JO11-3  X-X
5e 5  152989  Margriet JO11-4  Schijndel/de Wit JO11-5  12-0 
1e 8  130089  Margriet JO10-1  Juliana Mill JO10-1G  6-2 
1e 8  129092  Margriet JO10-2  UDI'19/CSU JO10-2  6-5 
3e 8  130536  Nulandia JO10-1  Margriet JO10-3  5-0 
Hfd 3  133097  Margriet JO9-1G  Rhode/VSB JO9-1  5-2 
1e 4  153102  Margriet JO9-2  Juliana Mill JO9-1G  5-6 
2e 6  137501  Margriet JO9-3  OJC Rosmalen JO9-3  3-4 
4e 8  136599  Margriet JO9-4  DAW Schaijk JO9-3 6-2 
Hfd 1  140281  Blauw Geel'38/Jumbo JO8-1  Margriet JO8-1  7-3 
2e 15  142035  Margriet JO8-2  Wilhelmina JO8-2  1-12 
3e 16  144974  Berghem Sport JO8-4  Margriet JO8-3G  3-6 
4e 46  139134  Herpinia JO8-2  Margriet JO8-4  0-12 

Uitslagen jeugd zaterdag 25 januari 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
BEKER  58340  Irene JO19-1  Margriet JO19-2  X-X
BEKER  58113  Sparta'25 JO17-1  Margriet JO17-1  1-0
BEKER  58354  JVC Cuijk JO17-2  Margriet JO17-3  X-X
1e 1  109605  Margriet JO14-2  ODC JO14-2G  3-4