UITSLAGEN JEUGD

Uitslagen jeugd zaterdag 18 december 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 8 130895  NLC'03 MO17-1  Margriet MO17-1  X-X 
2e 10 87507 Margriet MO15-1 Nivo Sparta MO15-1 X-X
2e 7 87539  Hapse Boys MO15-1  Margriet MO15-2  X-X 
3e7 69389  Margriet MO13-1  Hedel MO13-1  X-X 
2e 10 129254  Margriet MO11-1  Zwaluw VFC MO11-1  X-X 
3e 14 73943 OSS'20 JO19-3 Margriet JO19-4 X-X
BEKER 29688  Margriet JO15-2  DAW Schaijk JO15-1  X-X
3e 8  100278  WHV JO15-1JM  Margriet JO15-3  X-X 
3e 5 100352 Margriet JO14-2 SCMH JO14-1 X-X
4e 11 83682  Berghem Sport JO14-3  Margriet JO14-3  X-X 
2e 5 110179 Margriet JO13-2 Theole JO13-2 X-X
1e 6 121015 Margriet JO10-1 OSS'20 JO10-1 X-X
4e 19 118546  SJO/SSA Vesta JO10-1JM Margriet JO10-3  X-X 
4e 1 122716  Margriet JO9-3  Nooit Gedacht JO9-3  X-X

Uitslagen jeugd zaterdag 11 december 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 4 85589 Margriet MO19-1 Nulandia MO19-1 1-3
2e 10 87084 Margriet MO15-1 Boxtel MO15-1 2-1
1e 6 73223 V.V. Achates JO19-1 Margriet JO19-2 7-2
1e 3 71355 Margriet JO19-3 Berghem Sport JO19-2 2-5
3e 14 72733 Avesteyn JO19-2 Margriet JO19-4 1-1
3e 15 76181 Margriet JO17-3JM SJO/VITA JO17-1 1-5
4e 8 75475 MOSA'14 JO17-1 Margriet JO17-4JM 6-1
2e 8 80458 Margriet JO15-2 Vorstenbossche Boys JO15-1 2-0
3e 8 79516 Margriet JO15-3 Wilhelmina JO15-2 1-1
3e 5 83764 FC Engelen JO14-2 Margriet JO14-2 3-0
4e 11 84016 Wilhelmina JO14-2 Margriet JO14-3JM 11-0
2e 5 110604 Nivo Sparta JO13-2 Margriet JO13-2 3-0
2e 7 110367 Margriet JO13-3 FC de Rakt JO13-1JM 4-5
5e 5 109650 Margriet JO13-4 DAW Schaijk JO13-3JM 5-2
3e 17 112056 Boekel Sport JO12-2JM Margriet JO12-1 3-3
4e 6 112262 OJC ROSMALEN JO12-7 Margriet JO12-2 3-5
1e 13 116251 DSC JO11-1 Margriet JO11-2 4-2
3e 14 115371 Den Dungen JO11-2 Margriet JO11-3JM 0-5
3e 22 116021 ST Herpinia/OKSV JO11-1JM Margriet JO11-4 3-3
1e 6 121041 Margriet JO10-1 DAW Schaijk JO10-1 1-6
5e 21 118746 Achilles Reek JO10-1JM Margriet JO10-2 9-9
4e 19 119860 OJC ROSMALEN JO10-6 Margriet JO10-3JM 13-4
Hfd 6 122760 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-1 Margriet JO9-1JM 3-2
1e 3 121393 Margriet JO9-2 OSS'20 JO9-2 5-7
4e 1 124198 SJO/SSA VESTA'19 JO9-2JM Margriet JO9-3 3-9
4e 53 123801 Margriet JO9-4 NLC'03 JO9-2 3-3
Hfd 3 126351 HVCH JO8-1 Margriet JO8-1 4-6
1e 6 126796 Berghem Sport JO8-2 Margriet JO8-2 17-1
4e 25 125637 Margriet JO8-3 TOP JO8-2

Uitslagen jeugd zaterdag 04 december 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 8 86348 Margriet MO17-1 Erp MO17-1 5-1 
2e 7 86026 Margriet MO17-2 SBC MO17-1 0-11
2e 10 86811 HRC'14 MO15-1 Margriet MO15-1 3-1 
3e 7 69212 Wilhelmina MO13-1 Margriet MO13-1 X-X
2e 10 129161 Nivo Sparta MO11-1 Margriet MO11-1 10-0
1e 6 71455 Margriet JO19-2 Vitesse'08 JO19-1 2-4 
1e 3 72963 Schijndel/DE WIT JO19-2 Margriet JO19-3 X-X
3e 14 71946 Margriet JO19-4 Nooit Gedacht JO19-2 2-2
3e 15 78326 Festilent JO17-1JM Margriet JO17-3JM 4-0
4e 8 77036 Margriet JO17-4JM HVCH JO17-3 1-1
2e 8 79828 Berghem Sport JO15-2 Margriet JO15-2 X-X
3e 8 79825 SJO/VITA JO15-1JM Margriet JO15-3 X-X
3e 5 83909 Margriet JO14-2 OJC ROSMALEN JO14-3 4-5
2e 5 109071 HRC'14/Alem/RKVSC/H'den JO13-1 Margriet JO13-2 2-3
2e 7 108716 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3 Margriet JO13-3 8-1
4e 6 113254 Margriet JO12-2 Wilhelmina JO12-3JM 15-4
Hfd 7 116967 Margriet JO11-1 ST Toxandria/VIOS'38 JO11-1 3-2
1e 13 115508 Berghem Sport JO11-2 Margriet JO11-2 4-4
3e 14 114158 Nooit Gedacht JO11-1 Margriet JO11-3JM 4-1
1e 6 119272 Margriet JO10-1 Berghem Sport JO10-2 3-3
5e 21 117775 HVCH JO10-5JM Margriet JO10-2 4-17
Hfd 6 123040 Margriet JO9-1JM UDI'19/CSU JO9-1 4-4
1e 3 124323 Margriet JO9-2 Nooit Gedacht JO9-1 1-2
4e 1 124696 Margriet JO9-3 EVVC JO9-1 2-5
4e 53 124330 Alem/RKVSC/H'den JO9-1JM Margriet JO9-4 3-5
Hfd 3 126811 UDI'19/CSU JO8-1 Margriet JO8-1 X-X
1e 6 126453 OSS'20 JO8-1 Margriet JO8-2 X-X
4e 25 127838 NLC'03 JO8-1 Margriet JO8-3 1-1

Uitslagen jeugd zaterdag 27 november 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 4 85562 Margriet MO19-1 SJO Vianen Vooruit HBV MO19-1 3-4
2e 8 Margriet MO17-1
2e 7 86377 VOW MO17-1 Margriet MO17-2 AFG
2e 10 Margriet MO15-1
2e 7 87593 Hapse Boys MO15-1 Margriet MO15-2 AFG
3e 7 69389 Margriet MO13-1 Hedel MO13-1 AFG
2e 10 129381 Margriet MO11-1 Berghem Sport MO11-1 0-1
4e div F Margriet JO19-1
1e 6 73465 Festilent JO19-1 Margriet JO19-2 7-2
1e 3 73870 Margriet JO19-3 Avesteyn JO19-1 2-9
3e 14 Margriet JO19-4
6e div C 23465 Margriet JO17-1 SV Unitas'59 JO17-1 AFG
1e 1 75165 Tricht JO17-1 Margriet JO17-2 6-1
3e 15 76808 Margriet JO17-3JM UDI'19/CSU JO17-3 AFG
4e 8 76878 TOP JO17-3 Margriet JO17-4JM AFG
Hfd E 24501 Berghem Sport JO15-1 Margriet JO15-1 1-1
2e 8 Margriet JO15-2
3e 8 80502 Margriet JO15-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5 8-1
3e div F Margriet JO14-1
3e 5 83571 HVCH JO14-1 Margriet JO14-2 1-4
4e 11 83682 Berghem Sport JO14-3 Margriet JO14-3JM AFG
2e div E 25002 Margriet JO13-1 SV Someren JO13-1 0-1
2e 5 110090 Margriet JO13-2 B.V.V. JO13-1JM 3-2
2e 7 108146 Margriet JO13-3 HVCH JO13-3 AFG
5e 5 108371 Berghem Sport JO13-4 Margriet JO13-4 AFG
3e 17 112120 UDI'19/CSU JO12-4 Margriet JO12-1 X-X
4e 6 112165 Margriet JO12-2 Berghem Sport JO12-4 12-2
Hfd 7 116140 Volharding JO11-1JM Margriet JO11-1 4-3
1e 13 116147 Margriet JO11-2 FC Engelen JO11-1 4-4
3e 14 114255 Margriet JO11-3JM NLC'03 JO11-2JM 11-0
3e 22 116705 Margriet JO11-4 FC Uden JO11-2 2-11
1e 6 119652 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-2 Margriet JO10-1 AFG
5e 21 118749 Margriet JO10-2 Prinses Irene JO10-3 4-3
4e 19 118546 SJO/SSA VESTA'19 JO10-1JM Margriet JO10-3JM AFG
Hfd 6 122462 SCG'18 JO9-1 Margriet JO9-1JM X-X
1e 3 Margriet JO9-2
4e 1 123622 SJO/VITA JO9-2 Margriet JO9-3 X-X
4e 53 Margriet JO9-4
Hfd 3 128548 Margriet JO8-1 Berghem Sport JO8-1 X-X
1e 6 125780 Margriet JO8-2 Prinses Irene JO8-1 X-X
4e 25 128758 Margriet JO8-3 Nooit Gedacht JO8-3 X-X

Uitslagen jeugd zaterdag 20 november 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 4 85827 DAW Schaijk MO19-1 Margriet MO19-1 2-5 
2e 8 86394 Margriet MO17-1 SCMH MO17-1 2-4 
2e 7 86628 Margriet MO17-2 Boxtel MO17-1 0-6 
2e 10 87211 Wilhelmina MO15-1 Margriet MO15-1 5-0 
2e 7 86717 Margriet MO15-2 SJO Vianen Vooruit HBV MO15-1 1-4 
3e 7 69482 HVCH MO13-2 Margriet MO13-1 0-4 
2e 10 129364 Theole MO11-1 Margriet MO11-1 0-3 
4e div F 43432 Margriet JO19-1 Union JO19-1 2-2 
1e 6 71125 Margriet JO19-2 Boekel Sport JO19-1 3-4 
1e 3 73754 Boxtel JO19-1 Margriet JO19-3 5-2
3e 14 Margriet JO19-4
6e div C 23397 Geldrop JO17-1 Margriet JO17-1 0-1 
1e 1 Margriet JO17-2
3e 15 77829 ST Herpinia/OKSV JO17-1 Margriet JO17-3JM 3-1 
4e 8 74951 Margriet JO17-4JM DAW Schaijk JO17-3 1-2
Hfd E 24470 Margriet JO15-1 HVCH JO15-1 12-0 
2e 8 79509 TOP JO15-2 Margriet JO15-2 1-5 
3e 8 82126 Berghem Sport JO15-3 Margriet JO15-3 3-4 
3e div F 24655 Margriet JO14-1 TSC JO14-1 2-2 
3e 5 84026 UDI'19/CSU JO14-2 Margriet JO14-2 1-1 
4e 11 84231 Margriet JO14-3JM SV BLC JO14-2 3-7 
2e div E 24978 Berghem Sport JO13-1 Margriet JO13-1 4-0 
2e 5 108422 Margriet JO13-2 HVCH JO13-2JM 0-1 
2e 7 108788 Nulandia JO13-1 Margriet JO13-3 5-0 
5e 5 110055 Margriet JO13-4 NLC'03 JO13-1JM 1-4 
3e 17 129824 Margriet JO12-1 SJO/SSA VESTA'19 JO12-1JM 2-3 
4e 6 112140 Boxtel JO12-2 Margriet JO12-2 1-19 
Hfd 7 113755 Olympia'18 JO11-1 Margriet JO11-1 3-5 
1e 13 116866 Margriet JO11-2 HVCH JO11-2 11-1 
3e 14 114232 Maliskamp JO11-2 Margriet JO11-3JM 2-6 
3e 22 Margriet JO11-4
1e 6 119915 Heeswijk JO10-1 Margriet JO10-1 X-X
5e 21 120877 Margriet JO10-2 OSS'20 JO10-3 7-1 
4e 19 120732 Margriet JO10-3JM OSS'20 JO10-4 3-3 
Hfd 6 124780 SV BLC JO9-1 Margriet JO9-1JM 6-5 
1e 3 123834 Margriet JO9-2 NLC'03 JO9-1 10-2 
4e 1 Margriet JO9-3
4e 53 124869 Margriet JO9-4 SJO/VITA JO9-1 4-6
Hfd 3 126801 Margriet JO8-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-1 3-5 
1e 6 126053 Margriet JO8-2 HVCH JO8-2 0-10 
4e 25 126784 Margriet JO8-3 HVCH JO8-4JM 16-0 

Uitslagen jeugd zaterdag 13 november 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 8 29130 Margriet MO17-1 Boskant MO17-1 3-1
2e 10 86755 FC Engelen MO15-1 Margriet MO15-1 0-1
2e 10 129317 Margriet MO11-1 SCG'18 MO11-1 0-4
1e 3 72878 EVVC JO19-1 Margriet JO19-3 4-0
3e 14 28873 SJO/VITA JO19-1 Margriet JO19-4 3-2
1e 1 28988 Juliana Mill JO17-1 Margriet JO17-2 AFG
3e 15 29452 Festilent JO17-1JM Margriet JO17-3JM 8-0
4e 8 75140 ST Herpinia/OKSV JO17-2JM Margriet JO17-4JM 2-2
2e 8 29082 WHV JO15-1JM Margriet JO15-2 3-5
3e div F 24693 Margriet JO14-1 Scharn JO14-1 5-0
3e 5 83565 Margriet JO14-2 Olympia'18 JO14-2JM 6-2
2e div E 25018 Margriet JO13-1 Scharn JO13-1 2-0
2e 5 110106 OJC ROSMALEN JO13-4 Margriet JO13-2 3-1
2e 7 108987 Margriet JO13-3 Maliskamp JO13-1 4-7
5e 5 109135 Nulandia JO13-3 Margriet JO13-4 3-3
3e 17 112313 OSS'20 JO12-1 Margriet JO12-1 2-3
4e 6 113129 Margriet JO12-2 FC Engelen JO12-4 3-3
Hfd 7 115252 Margriet JO11-1 UDI'19/CSU JO11-2 9-3
1e 13 114142 OSS'20 JO11-2 Margriet JO11-2 7-12
3e 14 115093 Margriet JO11-3JM HVCH JO11-3 5-1
3e 22 115312 SJO/SSA VESTA'19 JO11-1 Margriet JO11-4 X-X
5e 21 117867 Berghem Sport JO10-5 Margriet JO10-2 X-X
4e 19 120149 TOP JO10-2 Margriet JO10-3JM X-X
Hfd 6 122597 Margriet JO9-1JM RKTVC JO9-1 2-7
1e 3 121275 OJC ROSMALEN JO9-1 Margriet JO9-2 7-5
4e 1 122350 Berghem Sport JO9-4 Margriet JO9-3 3-10
4e 53 123396 RKKSV JO9-2JM Margriet JO9-4 1-11
Hfd 3 126420 Gemert JO8-2 Margriet JO8-1 X-X
1e 6 125917 EGS'20 JO8-1JM Margriet JO8-2 6-5
4e 25 125276 SJO/SSA VESTA'19 JO8-1 Margriet JO8-3 8-8

Uitslagen jeugd woensdag 10 november 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
Hfd E 24586 Prinses Irene JO15-1 Margriet JO15-1 1-6
BEKER 29115 Margriet JO14-1 JVC Cuijk JO14-1 1-3
BEKER 29101 SJO/SSA VESTA'19 JO14-1JM Margriet JO14-2 2-2

Uitslagen jeugd zaterdag 06 november 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 4 85408 Berghem Sport MO19-1 Margriet MO19-1 4-2
2e 8 86602 NLC'03 MO17-1 Margriet MO17-1
2e 7 86290 Margriet MO17-2 SCG'18 MO17-1 1-1
2e 10 86950 Jan van Arckel MO15-1 Margriet MO15-1 2-7
2e 7 87172 Margriet MO15-2 Blauw Geel'38/JUMBO MO15-2 2-5
3e 7 96964 Margriet MO13-1 Emplina MO13-2 2-2
2e 10 129153 Blauw Geel'38/Jumbo MO11-1 Margriet MO11-1 2-2
4e div F Margriet JO19-1 VRIJ
1e 6 71111 UDI'19/CSU JO19-2 Margriet JO19-2 3-3
1e 3 71909 RKKSV JO19-1 Margriet JO19-3 5-2
3e 14 Margriet JO19-4
6e div C 23413 Margriet JO17-1 Brabantia JO17-1 0-2
1e 1 77278 Margriet JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 1-5
3e 15 77098 Margriet JO17-3JM Vorstenbossche Boys JO17-1 0-6
4e 8 76255 Nulandia JO17-1 Margriet JO17-4JM 2-3
Hfd E 24469 Margriet JO15-1 Nooit Gedacht JO15-1 7-1
2e 8 Margriet JO15-2 VRIJ
3e 8 81468 Margriet JO15-3 Emplina JO15-4 0-1
3e div F 24811 RBC JO14-1 Margriet JO14-1 3-1
3e 5 84060 SJO/SSA VESTA'19 JO14-1JM Margriet JO14-2 1-2
4e 11 100334 Margriet JO14-3JM OSS'20 JO14-3 1-6
2e div E 24941 NWC JO13-1 Margriet JO13-1 4-1
2e 5 Margriet JO13-2
2e 7 108545 Den Dungen JO13-1 Margriet JO13-3 5-1
5e 5 108557 Margriet JO13-4 HVCH JO13-5JM 2-2
3e 17 112768 Margriet JO12-1 SV TOP JO12-1 1-4
4e 6 111405 HVCH JO12-1 Margriet JO12-2 2-5
Hfd 7 113807 Gemert JO11-1 Margriet JO11-1 5-3
1e 13 114637 Margriet JO11-2 Blauw Geel'38 JO12-2 3-7
3e 14 116727 Emplina JO11-6 Margriet JO11-3 0-9
3e 22 113945 Margriet JO11-4 HVCH JO11-4 1-3
1e 6 119313 Boekel Sport JO10-1JM Margriet JO10-1 X-X
5e 21 119506 Margriet JO10-2 EGS'20 JO10-4JM 3-4
4e 19 119809 Margriet JO10-3 NLC'03 JO10-3JM 4-4
Hfd 6 123101 Emplina JO9-1 Margriet JO9-1 3-16
1e 3 125107 Margriet JO9-2 BMC JO9-1 X-X
4e 1 122892 Margriet JO9-3 MOSA'14 JO9-2 2-1
4e 53 125260 Margriet JO9-4 DSC JO9-2 11-1
Hfd 3 126078 Margriet JO8-1 OJC Rosmalen JO8-2 3-2
1e 6 Margriet JO8-2 VRIJ
4e 25 127691 Margriet JO8-3 SV OSS'20  JO804 6-2

Uitslagen jeugd zaterdag 30 oktober 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 4 95767 Margriet MO19-1 SV de Braak MO19-1 AFG
2e 8 85876 Margriet MO17-1 Vorstenbossche Boys MO17-1 AFG
2e 7 86462 Wilhelmina Boys MO17-1 Margriet MO17-2 4-4
2e 7 87152 Berghem Sport MO15-1 Margriet MO15-2 6-1
4e div F 62046 Margriet JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 0-3
1e 6 73713 Margriet JO19-2 Venhorst JO19-1 7-5
1e 3 73452 Margriet JO19-3 B.V.V. JO19-1 AFG
3e 14 74107 Margriet JO19-4 Heeswijk JO19-2 1-6
6e div C 23394 Unitas'30 JO17-1 Margriet JO17-1 3-2
1e 1 76703 MVV'58 JO17-1 Margriet JO17-2 6-0
3e 15 75631 Emplina JO17-3 Margriet JO17-3JM 10-0
4e 8 100910  Margriet JO17-4  EGS'20 JO17-2JM  1-4
2e 8 81849 Margriet JO15-2 OSS'20 JO15-2 1-3
3e 8 81820 OJC ROSMALEN JO15-4 Margriet JO15-3 4-2
3e div F 24752 Margriet JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-1 1-4
3e 5 83523 Margriet JO14-2 UDI'19/CSU JO14-2 1-2
4e 11 83744 Zwaluw VFC MO14-1 Margriet JO14-3JM 2-1

Uitslagen jeugd zaterdag 23 oktober 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 8 86219 SES/Juliana Mill MO17-2 Margriet MO17-1 uitgest
4e div F 68545 Margriet JO19-1 Woezik JO19-1 4-3
BEKER 28906 Margriet JO19-2 SJO/SSA VESTA'19 JO19-1 5-7
6e div C 23554 Orion JO17-1 Margriet JO17-1 3-0
BEKER 28932 Margriet JO17-3JM DAW Schaijk JO17-3 2-2
BEKER 28958 SJO/VITA JO17-1 Margriet JO17-4JM 11-1
Hfd E 24471 Margriet JO15-1 UDI'19/CSU JO15-2 6-1
BEKER 29028 Margriet JO15-3 HVCH JO15-2 0-9
3e 5 84033 Olympia'18 JO14-2JM Margriet JO14-2 3-3
1e 3 49647 Margriet JO13-2 EGS'20 JO13-1JM 3-5
5e 1 49583 HVCH JO13-5JM Margriet JO13-4 3-1

Uitslagen jeugd zaterdag 16 oktober 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 4 85468 OJC ROSMALEN MO19-2 Margriet MO19-1 3-0
2e 8 Margriet MO17-1
2e 7 85940 Margriet MO17-2 OJC ROSMALEN MO17-3 5-2
2e 10 Margriet MO15-1
2e 7 87050 Margriet MO15-2 Constantia MO15-1 1-3
3e 7 69457 Margriet MO13-1 Wilhelmina MO13-1 2-2
2e 10 95587 Nooit Gedacht MO11-1 Margriet MO11-1 1-6
4e div F Margriet JO19-1
1e 6 72366 Margriet JO19-2 Volkel JO19-1 0-4
1e 3 72878 EVVC JO19-1 Margriet JO19-3 uitgest
3e 14 73071 Margriet JO19-4 WHV JO19-1 1-5
6e div C 23562 De Treffers JO17-1 Margriet JO17-1 9-1
1e 1 76166 Margriet JO17-2 DSC JO17-1 2-1
3e 15 75587 SJO/SSA VESTA'19 JO17-1 Margriet JO17-3JM 3-1
4e 8 76345 Margriet JO17-4JM Zwaluw VFC JO17-4 2-5
Hfd E 24468 Margriet JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 2-1
2e 8 Margriet JO15-2
3e 8 81534 MOSA'14 JO15-1 Margriet JO15-3 0-5
3e div F 24809 Scharn JO14-1 Margriet JO14-1 0-4
3e 5 83855 Margriet JO14-2 SJO/SSA VESTA'19 JO14-1JM 3-3
4e 11 84992 Margriet JO14-3JM Mariahout JO14-1JM 0-3
2e div E 24918 Nuenen JO13-1 Margriet JO13-1 1-0
1e 3 49534 Margriet JO13-2 Prinses Irene JO13-1 0-3
1e 16 49214 ST Herpinia/OKSV JO13-1 Margriet JO13-3 5-0
5e 1 50115 Berghem Sport JO13-4 Margriet JO13-4 1-4
3e 8 52573 OSS'20 JO12-1 Margriet JO12-1 3-1
4e 20 51395 HVCH JO12-1 Margriet JO12-2 0-4
Hfd 2 54087 Margriet JO11-1 HVCH JO11-1 10-2
1e 12 55387 Margriet JO11-2 Boekel Sport JO11-1 5-0
3e 9 88736 MOSA'14 JO11-1 Margriet JO11-3JM 0-11
3e 7 57088 Margriet JO11-4 HVCH JO11-3 X-X
1e 9 58398 EGS'20 JO10-2 Margriet JO10-1 X-X
4e 59 98499 Volkel JO10-1 Margriet JO10-2 X-X
4e 26 60873 Margriet JO10-3JM Berghem Sport JO10-6 3-0
Hfd 1 64443 Margriet JO9-1JM HVCH JO9-1JM 4-4
1e 3 61120 Margriet JO9-2 EGS'20 JO9-1JM 5-5
4e 5 62374 Margriet JO9-3 TOP JO9-2 10-2
4e 23 95412 SV BLC JO9-5 Margriet JO9-4 X-X
Hfd 1 Margriet JO8-1
1e 5 65293 Margriet JO8-2 OSS'20 JO8-1 X-X
4e 31 67914 EVVC JO8-1 Margriet JO8-3 10-8

Uitslagen jeugd zaterdag 09 oktober 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 4 85784 Margriet MO19-1 RKKSV MO19-1 4-2
2e 8 86543 Margriet MO17-1 HVCH MO17-1 6-0
2e 7 85936 Rhode/VSB MO17-2 Margriet MO17-2 1-2
2e 10 86683 Margriet MO15-1 DSC MO15-1 1-0
2e 7 87564 OSS'20 MO15-1 Margriet MO15-2 8-0
3e 7 69186 Hedel MO13-1 Margriet MO13-1 X-X
2e 10 95586 Margriet MO11-1 Theole MO11-1 0-1
4e div F 70064 Theole JO19-1 Margriet JO19-1 1-0
1e 6 71104 SJO/SSA VESTA'19 JO19-1 Margriet JO19-2 3-3
1e 3 92637 Margriet JO19-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2
3e 14 Margriet JO19-4
6e div C 23396 Margriet JO17-1 SV Venray JO17-1 0-2
1e 1 75743 Nooit Gedacht JO17-1 Margriet JO17-2 8-1
3e 15 75158 Margriet JO17-3JM Odiliapeel/Braks Gro JO17-1 0-6
4e 8 77788 OSS'20 JO17-2 Margriet JO17-4JM 1-0
Hfd E 24574 Vitesse'08 JO15-1 Margriet JO15-1 2-3
2e 8 83471 Margriet JO15-2 Nulandia JO15-1 0-4
3e 8 81178 Margriet JO15-3 SJO/SSA VESTA'19 JO15-1 1-3
24734 Margriet JO14-1 RBC JO14-1 1-2
3e 5 83547 Margriet JO14-2 FC Engelen JO14-2 0-6
4e 11 84983 ODC JO14-3 Margriet JO14-3JM 1-3
2e div E 24875 Margriet JO13-1 HVCH JO13-1 0-3
1e 3 50301 WHV JO13-1JM Margriet JO13-2 4-3
1e 16 48593 Margriet JO13-3 JVC Cuijk JO13-2 2-5
5e 1 49306 Margriet JO13-4 DAW Schaijk JO13-3JM 8-1
3e 8 51823 Margriet JO12-1 Mariahout JO12-1 7-1
4e 20 52369 Margriet JO12-2 DSC JO12-2 0-17
Hfd 2 55807 Berghem Sport JO11-1 Margriet JO11-1 10-2
1e 12 53482 FC de Rakt JO11-1 Margriet JO11-2 9-4
3e 9 53587 Margriet JO11-3JM WHV JO11-1JM 9-1
3e 7 55246 OSS'20 JO11-3 Margriet JO11-4 3-4
1e 9 57886 Margriet JO10-1 Gemert JO10-2 6-5
4e 59 98500 Margriet JO10-2 OSS'20 JO10-4 3-6
4e 26 57772 Prinses Irene JO10-2JM Margriet JO10-3JM 2-3
Hfd 1 62767 UDI'19/CSU JO9-1 Margriet JO9-1JM 9-2
1e 3 63946 DAW Schaijk JO9-1JM Margriet JO9-2 3-5
4e 5 62441 SJO/SSA VESTA'19 JO9-1 Margriet JO9-3 3-0
4e 23 Margriet JO9-4
Hfd 1 67332 Margriet JO8-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-1 6-7
1e 5 98872 Den Dungen JO8-1 Margriet JO8-2 14-1
4e 31 68513 Margriet JO8-3 Den Dungen JO8-2 2-4

Uitslagen jeugd zaterdag 02 oktober 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 4 85758 Nooit Gedacht MO19-1 Margriet MO19-1 0-6
2e 8 86086 Berghem Sport MO17-1 Margriet MO17-1 4-2
2e 7 86334 Margriet MO17-2 Emplina MO17-1 0-2
2e 10 97622 Roda Boys/Bom MO15-1 Margriet MO15-1 2-5
2e 7 87241 Margriet MO15-2 Volkel MO15-1 0-5
3e 7 69108 Margriet MO13-1 HVCH MO13-2 8-0
2e 10 95585 TGG MO11-1 Margriet MO11-1 1-2
4e div F 56241 Margriet JO19-1 Jonge Kracht JO19-1 0-1
1e 6 73023 EGS'20 JO19-2 Margriet JO19-2 0-7
1e 3 72799 FC de Rakt JO19-1 Margriet JO19-3 3-1
3e 14 72810 HVCH JO19-3 Margriet JO19-4 1-1
6e div C 23425 Margriet JO17-1 WSC JO17-1 0-5
1e 1 77808 Margriet JO17-2 BMC JO17-1 1-6
3e 15 75260 Margriet JO17-3JM OSS'20 JO17-1 2-3
4e 8 Margriet JO17-4
Hfd E 24467 Margriet JO15-1 Volharding/Sambeek JO15-1 6-1
2e 8 79735 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3 Margriet JO15-2 1-2
3e 8 79517 Margriet JO15-3 EVVC JO15-1 2-4
24861 S.V. Brandevoort JO14-1 Margriet JO14-1 0-4
3e 5 84009 OSS'20 JO14-3 Margriet JO14-2 0-7
4e 11 83853 Margriet JO14-3JM Den Dungen JO14-1 0-6
2e div E Margriet JO13-1
1e 3 49751 Margriet JO13-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2 0-3
1e 16 50288 DAW Schaijk JO13-1 Margriet JO13-3 3-3
5e 1 48990 Nulandia JO13-3 Margriet JO13-4 0-2
3e 8 51603 Margriet JO12-1 SIOL JO12-3JM 6-4
4e 20 52856 TOP JO12-2 Margriet JO12-2 0-30
Hfd 2 54881 Margriet JO11-1 BMC JO11-1 2-2
1e 12 54900 FC Uden JO11-1 Margriet JO11-2 2-5
3e 9 55518 Vorstenbossche Boys JO11-1JM Margriet JO11-3JM 5-1
3e 7 Margriet JO11-4
1e 9 59850 Nulandia JO10-1 Margriet JO10-1 7-5
4e 59  98502 EGS'20 JO10-3 Margriet JO10-2 X-X
4e 26 60803 Margriet JO10-3JM FC Uden JO10-2JM 3-10
Hfd 1 61888 Margriet JO9-1JM Gemert JO9-1 8-6
1e 3 62736 Margriet JO9-2 NLC'03 JO9-1 7-1
4e 5 64562 Berghem Sport JO9-4 Margriet JO9-3 X-X
4e 23 95411 Maliskamp JO9-2 Margriet JO9-4 X-X
Hfd 1 66895 OJC ROSMALEN JO8-1 Margriet JO8-1 X-X
1e 5 66668 Margriet JO8-2 DAW Schaijk JO8-1 1-7
4e 31 66611 RKKSV JO8-2 Margriet JO8-3 2-7

Uitslagen jeugd zaterdag 25 september 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 4 85348 Margriet MO19-1 Constantia MO19-1 5-0
2e 8 86316 Margriet MO17-1 Rhode/VSB MO17-1 0-2
2e 7 86295 SV BLC MO17-1 Margriet MO17-2 4-2
2e 10 87104 Margriet MO15-1 Maliskamp MO15-1 3-2
2e 7 86763 ST Maasduinen MO15-1 Margriet MO15-2 4-2
3e 7 96960 Emplina MO13-2 Margriet MO13-1 2-2
2e 10 95584 Margriet MO11-1 DSC MO11-1 4-0
4e div F 45119 DZC '68 JO19-1 Margriet JO19-1 3-0
1e 6 71238 Margriet JO19-2 SIOL JO19-1 4-1
1e 3 71534 Margriet JO19-3 Heeswijk JO19-1 4-2
3e 14 73237 Margriet JO19-4 Prinses Irene JO19-2 1-1
6e div C 23566 Schijndel/DE WIT JO17-1 Margriet JO17-1 2-2
1e 1 77957 Den Dungen JO17-1 Margriet JO17-2 5-1
3e 15 78120 DAW Schaijk JO17-2 Margriet JO17-3JM 6-1
4e 8 76515 Margriet JO17-4JM Berghem Sport JO17-3 1-6
Hfd E 24617 EGS'20 JO15-1JM Margriet JO15-1 0-3
2e 8 81455 Margriet JO15-2 ST Herpinia/OKSV JO15-1JM 5-1
3e 8 81407 Nooit Gedacht JO15-2 Margriet JO15-3 1-14
Margriet JO14-1
3e 5 84377 Margriet JO14-2 HVCH JO14-1 7-1
4e 11 85027 OJC ROSMALEN JO14-4 Margriet JO14-3JM 7-2
2e div E 24916 Margriet JO13-1 FC Geleen Zuid JO13-1JM 0-5
1e 3 48276 Nooit Gedacht JO13-1JM Margriet JO13-2 8-1
1e 16 49101 Juliana Mill JO13-1JM Margriet JO13-3 10-1
5e 1 50695 Margriet JO13-4 Nooit Gedacht JO13-2 2-5
3e 8 51671 WHV JO12-1JM Margriet JO12-1 3-2
4e 20 51381 Margriet JO12-2 Nooit Gedacht JO12-1 34-2
Hfd 2 56771 UDI'19/CSU JO11-1 Margriet JO11-1 7-2
1e 12 53593 Margriet JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3 6-5
3e 9 54944 Margriet JO11-3JM Heeswijk JO11-1 4-0
3e 7 56465 ST Herpinia/OKSV JO11-1JM Margriet JO11-4 2-1
1e 9 58022 Margriet JO10-1 HVCH JO10-3 8-4
2e 18 58866 Heeswijk JO10-1 Margriet JO10-2 17-1
4e 26 58770 TOP JO10-2 Margriet JO10-3JM 4-4
Hfd 1 88510 RKTVC JO9-1 Margriet JO9-1JM 4-1
1e 3 64864 Vitesse 08 JO9-1JM Margriet JO9-2 3-5
4e 5 62658 Margriet JO9-3 EVVC JO9-1 1-5
4e 23 95410 Margriet JO9-4 RKKSV JO9-2JM 0-13
Hfd 1 65750 Margriet JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 X-X
1e 5 67318 Margriet JO8-2 EGS'20 JO8-1JM 1-7
4e 31 66970 Margriet JO8-3 SV BLC JO8-3 X-X

Uitslagen jeugd zaterdag 18 september 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 4 85670 UDI'19/CSU MO19-1 Margriet MO19-1 1-6
2e 8 85999 OSS'20 MO17-1 Margriet MO17-1 2-1
2e 7 86143 Irene MO17-1 Margriet MO17-2 1-6
2e 10 87021 Nooit Gedacht MO15-1 Margriet MO15-1 4-1
2e 7 86716 Margriet MO15-2 Venhorst MO15-1 0-4
3e 7 Margriet MO13-1 VRIJ
 2e 10 95583 SCG''18 MO11-1 Margriet MO11-1 8-2
Gr 1-07 2452 Margriet JO19-1 Berghem Sport JO19-1 1-1
1e 6 72193 Margriet JO19-2 Juliana Mill JO19-1 1-4
1e 3  71469 Margriet JO19-3 Nooit Gedacht JO19-1 2-4
3e 14 Margriet JO19-4 VRIJ
Gr 1-08 2671 Berghem Sport JO17-1 Margriet JO17-1 3-3
1e 1 77013 Margriet JO17-2 TOP JO17-2 1-0
3e 15 77405 SES JO17-1 Margriet JO17-3JM 8-0
4e 8 76594 Margriet JO17-4 EVVC JO17-1 1-2
Gr 1-09 2873 TOP JO15-1 Margriet JO15-1 1-3
2e 8 81247 UDI'19/CSU JO15-3 Margriet JO15-2 2-10
3e 8 81619 HVCH JO15-2 Margriet JO15-3 2-6
3e Div F  24804 Margriet JO14-1 OSS'20 JO14-1 1-0
3e 5 83680 OJC Rosmalen JO14-3 Margriet JO14-2 4-1
4e 11 85304 Margriet JO14-3JM SBC JO14-2 2-7
Gr 1-01 3139 Margriet JO13-1 Berghem Sport JO13-1 0-2
1e 03 50293 Margriet JO13-2 TOP JO13-1
1e 16 49592 Margriet JO13-3 EGS'20 JO13-2JM 3-1
5e 01 50415 Cito JO13-1 Margriet JO13-4 4-2
3e 08  50812 Margriet JO12-1 Vorstenbossche Boys JO12-1JM 1-5
4e 20  53133 Maaskantse Boys JO12-1JM Margriet JO12-2 6-3
Hfd 02  54092 Margriet JO11-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 1-7
1e 12  54213 HVCH JO11-2 Margriet JO11-2 3-5
3e 09 56130 Zwaluw VFC JO11-3 Margriet JO11-3JM 4-1
3e 07 55893 Margriet JO11-4 SJO/SSA VESTA'19 JO11-1 4-3
1e 09 58339 DAW Schaijk JO10-1 Margriet JO10-1 10-7
2e 18  59449 Margriet JO10-2 OSS'20 JO10-2 1-14
4e 26  58993 Margriet JO10-3JM DAW Schaijk JO10-3JM 2-3
Hfd 1  64547 Margriet JO9-1JM Emplina JO9- 12-2
1e 03  61770 Margriet JO9-2 Nooit Gedacht JO9-1 3-7
4e 05  63930 HVCH JO9-3 Margriet JO9-3 X-X
4e 23 Margriet JO9-4 VRIJ
Hfd 1  68433 Berghem Sport JO8-1 Margriet JO8-1 X-X
1e 05 67627 Prinses Irene JO8-1 Margriet JO8-2 8-6
4e 31  67957 Wilhelmina JO8-3 Margriet JO8-3 8-3

Uitslagen jeugd zaterdag 11 september 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
Gr 1-12  3181 Nulandia MO19-1   Margriet MO19-1  4-3
Gr Margriet MO17-1 
Gr 1-25  3211 Margriet MO17-2   HVCH MO17-1  0-5
Gr 1-05  3237 Margriet MO15-1   SV OSS'20 MO15-1  0-4
Gr 1-16  3231 Nooit Gedacht MO15-1   Margriet MO15-2  2-0
Gr 1-10  3255 HVCH MO13-1   Margriet MO13-1  11-0
2e 10  95582 Emplina MO11-3   Margriet MO11-1  0-16
Gr 1-07  2445 SV OSS'20 JO19-1   Margriet JO19-1  4-0
Gr 1-46  2516 Margriet JO19-2  (w.n.p) Berghem Sport JO19-2  4-4
Gr 1-54  2487 Nooit Gedacht JO19-1   Margriet JO19-3  7-2
Gr 1-38  2527 Margriet JO19-4   Nooit Gedacht JO19-2  8-1
Gr 1-08  2643 Margriet JO17-1   SV TOP JO17-1  1-3
Gr 2-43  2678 SV TOP JO17-2   Margriet JO17-2  0-6
Gr 3-69  2789 MOSA'14  JO17-1   Margriet JO17-3 (w.n.p) 2-2
Gr 3-19  2752 Margriet JO17-4   Nooit Gedacht JO17-2  4-2
Gr 1-09  2881  Margriet JO15-1   Schijndel/de Wit JO15-1  1-3
Gr 2-24  2905  SV TOP JO15-2   Margriet JO15-2  0-4
Gr 3-09  3004  Margriet JO15-3   Nooit Gedacht JO15-2  16-1
3e div F  24790  TSC JO14-1 Margriet JO14-1  3-2
Gr 3-24  3080  Juliana Mill JO14-1   Margriet JO14-2  3-5
Gr 3-10  3101  Margriet JO14-3   Vianen Vooruit/HBV JO14-1  1-11
Gr 1-01  3159  UDI'19/CSU JO13-1   Margriet JO13-1  8-1
1e  03 49861  HVCH JO13-2JM   Margriet JO13-2  2-0
1e 16  48385  Vitesse'08 JO13-1   Margriet JO13-3  7-1
5e 1 48738  Margriet JO13-4   NLC'03 JO13-1JM  2-8
3e 8 53202  Berghem Sport JO12-3   Margriet JO12-1  1-11
4e 20 Margriet JO12-2  
Hfd 2  53610  Margriet JO11-1   EGS'20  JO11-1JM  9-2
1e 12  56400  Margriet JO11-2   Juliana Mill JO11-1JM  2-6
3e 9 53941  Maliskamp JO11-2   Margriet JO11-3  4-6
3e 7  55775  Berghem Sport JO11-3   Margriet JO11-4  14-4
1e 9 60703  Boekel Sport JO10-1JM   Margriet JO10-1  5-4
2e 18  58760  Nulandia JO10-2   Margriet JO10-2  34-0
4e 26  Margriet JO10-3
Hfd 1 62958  Margriet JO9-1JM   SV OSS'20 JO9-1  1-11
1e 3  62161  Margriet JO9-2   SV OSS'20 JO9-2  4-6
4e 5  64243  Margriet JO9-3   MOSA'14  JO9-1  2-5
Hfd 1 67937 Margriet JO8-1   HVCH JO8-1  3-5
1e 5  66477  Margriet JO8-2   Berghem Sport JO8-2  8-2
4e 31  67495 OJC Rosmalen JO8-7   Margriet JO8-3JM  6-1

Uitslagen jeugd zaterdag 04 september 2021

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
BEKER 2462 Margriet JO19-1 SV TOP JO19-1 1-1
BEKER 2672  DAW Schaijk JO17-1  Margriet JO17-1 0-1
BEKER 2887 SV OSS'20  JO15-1JM  Margriet JO15-1 3-6
BEKER  24674 Margriet JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1  5-0
BEKER  3129 Margriet JO13-1 SV OSS'20 JO13-1  2-1