Functies

Hier vindt u wie welke functie binnen Margriet voor zijn of haar rekening neemt. Voor een volledig functieoverzicht van onze club kunt u naar het smoelenboek gaan.

Hoofdbestuur

Waarnemend voorzitter
Sponsorzaken
Gerard van der Kroon
06-53164089
voorzitter@rksvmargriet.nl 
Secretaris
Danielle Welten
06-29322232
danielle.welten@rksvmargriet.nl 
 
Penningmeester

Vacant
Bestuurslid
(Jeugdzaken)
Ron de Vries
06-41898330
ron.de.vries@rksvmargriet.nl 
  
Bestuurslid
(Vrijwilligerszaken)
Jan van Leest
06-41424075
vrijwilligerszaken@rksvmargriet.nl
Bestuurslid
(Technische Zaken)
Pascal van Druten
06-29470509
pascal.van.druten@rksvmargriet.nl   

Overige Functies

Contributie leden 
David Brukx
06-20721726
contributie@rksvmargriet.nl
   Financiële zaken
Leo Strik
06-15143561
Leo.strik@rksvmargriet.nl

Wedstrijdsecretaris Senioren/Jeugd
Ruud Pigmans
06-48021219
wedstrijdsecretaris@rksvmargriet.nl

  Ledenadministratie Algemeen / Website
Johan v.d. Bogaart
06-43595316
ledenadministratie@rksvmargriet.nl / webmaster@rksvmargriet.nl 
  Technisch beheer
Maurice Hommeles 
06-15888845
maurice.hommeles@rksvmargriet.nl