Uitslagen jeugd 17 oktober 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 08  81845  Margriet MO19-1   VESTA'19 MO19-1  X-X
BEKER  30205  Boekel Sport MO17-1 Margriet MO17-1   X-X
2e 13  81154  Margriet MO17-2  FC de Rakt MO17-1   X-X
BEKER  110672  Margriet MO13-1   Zwaluw VFC MO13-1 X-X
2e 10  112191 Margriet JO19-3 Vorstenbossche Boys JO19-1  X-X
1e 08  64110 BMC JO19-1  Margriet JO19-4  X-X
BEKER 29897  Margriet JO17-2 Maaskantse Boys JO17-1G X-X
BEKER 29903  NLC'03 JO17-1  Margriet JO17-3   X-X
BEKER  29918 Margriet JO15-1 Nulandia JO15-1  X-X
BEKER 29928 FC de Rakt JO15-1  Margriet JO15-2 X-X
BEKER  30199 BAVOS JO15-2 Margriet JO15-3  X-X
4e 13  42666  Margriet JO15-4G HVCH JO15-5 X-X
3e div F  41201 NIVO Sparta JO14-1   Margriet JO14-1  X-X
4e 14 39899 Margriet JO14-3 FC Engelen JO14-13 X-X
1e 08 20635 OJC Rosmalen JO13-2   Margriet JO13-2 X-X
BEKER 30178  SIOL JO13-1 Margriet JO13-3 X-X
OEFEN  Herpinia JO12-1 Margriet JO12-1  X-X
3e 17 38717  EGS'20  JO10-2   Margriet JO10-4G  X-X

Uitslagen jeugd 10 oktober 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
2e 08  81833  Margriet MO19-1   Rhode/VSB MO19-1  4-1 
2e 1  81157  Haarsteeg MO17-1 Margriet MO17-1   1-0 
2e 13  81449  Volkel MO17-1  Margriet MO17-2   0-1 
2e 3  77431  Margriet MO13-1   Berghem Sport  MO13-1 5-0 
3e 3  76757  Margriet MO13-2   Margriet MO13-3 3-0 
4e div E  11856  Volharding/Sambeek JO19-1   Margriet JO19-1  3-2 
2e 13 64278  OJC Rosmalen JO19-3 Margriet JO19-2  4-0 
1e 12  112192  Gemert JO19-3   Margriet JO19-3 1-6
         
6e div C 61134  Margriet JO17-1   Theole JO17-1 3-1 
3e 22  59754 Margriet JO17-2   Maaskantse Boys JO17-1G 8-0 
3e 20 53747  Emplina JO17-6 Margriet JO17-3 3-2 
1e 10  42736 ODC JO15-2G Margriet JO15-1 3-1 
2e 7 42685  Margriet JO15-2   HVCH JO15-3 3-0 
3e 8 44333  Blauw Geel'38/Jumbo JO5-4  Margriet JO15-3 0-4 
         
3e div F  41260  FC Engelen JO14-1   Margriet JO14-1  3-5 
4e 5 39366  Margriet JO14-2 VCO JO14-1G 10-0 
4e 14  40272 OJC Rosmalen JO14-5   Margriet JO14-3 2-7 
2e div F 41604  SV OSS'20 JO13-1   Margriet JO13-1 4-3 
1e 8 22437  Margriet JO13-2   Maliskamp KO13-1 1-4 
3e 11  20717 Margriet JO13-3   UDI'19/CSU JO13-3  2-3 
4e 7 23271  CITO JO13-1 Margriet JO13-4 6-1 
2e 15  25165 Margriet JO12-1 Sparta'25 JO12-2G   14-0 
3e 1  24302  VESTA'19 JO12-1G   Margriet JO12-2 11-4 
4e 22 25505  HVCH JO12-2 Margriet JO12-3 0-9 
1e 1 29015 Margriet JO11-1   FC Uden JO11-1  2-6 
1e 8 29355  Margriet JO11-2 Prinses Irene JO11-1 4-3 
3e 17  27864 Margriet JO11-3   OJC Rosmalen JO11-4  X-X
3e 33 30377  Prinses Irene JO11-2G Margriet JO11-4 5-2 
Hfd 5 36586  Margriet JO10-1  EGS'20 JO10-1  6-7 
2e 10  35146 Nulandia JO10-1   Margriet JO10-2 6-5 
3e 20 37532  Margriet JO10-3 Odiliapeel/Braks Gr JO10-1 16-4 
3e 17  Margriet JO10-4G
4e 35 105492  Margriet JO10-5   BMC JO10-4 11-7 
1e 6 31845  Margriet JO9-1G Theole JO9-1 12-0 
2e 9 30675  Heeswijk JO9-1G  Margriet JO9-2 14-1 
4e 21 33939  Margriet JO9-3  SJO/VITA JO9-1 1-10 
Hfd 3 18400  Emplina JO8-1  Margriet JO8-1 4-15 
2e 7 17058  Margriet JO8-2  Avesteyn JO8-1  5-1 
4e 33 17013  SV OSS'20 JO8-4  Margriet JO8-3 X-X

Uitslagen jeugd 28 sep en 03 oktober 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
3e 17 109825  SV OSS'20 JO10-3 Margriet JO10-4  X-X
2e 8  Margriet MO19-1 
2e 1 80716 Margriet MO17-1  Irene MO17-1  7-1 
2e 13  81519   Margriet MO17-2 EGS'20  MO17-1  3-7 
2e 3    Margriet MO13-1 
3e 3  76770  Volharding/Sambeek MO13-1 Margriet MO13-2  4-8 
3e 3 76920   Margriet MO13-3  NLC'03  MO13-1  0-0 
4e div E  Margriet JO19-1 
2e 13  62670   Margriet JO19-2  Blauw Geel'38/Jumbo JO19-4  4-0 
1e 12  62284  Erp JO19-1  Margriet JO19-3  8-1 
1e 8 63519   Margriet JO19-4  WEC JO19-1  1-3 
6e div C  60922  Brabantia JO17-1  Margriet JO17-1  3-2 
3e 22  53384  NLC'03 JO17-1 Margriet JO17-2 1-1 
3e 20  52808  Margriet JO17-3   Emplina JO17-3   X-X
1e 10  41937  Margriet JO15-1   Malislkamp JO15-1   6-0 
2e 7  46637  Rhode/VSB JO15-3  Margriet JO15-2 0-12 
3e 8  43827   Margriet JO15-3   SV OSS'20 JO15-3   7-0 
         
3e div F  41253   Margriet JO14-1   SV TOP JO14-1   4-2 
4e 5  109256   DSC JO14-1  Margriet JO14-2  1-12 
4e 14  40658   Margriet JO14-3 Avanti'31 JO14-1   3-1 
2e div F  22222   Margriet JO13-1  DOVO JO13-1  7-2 
1e 8  19977 Avesteyn JO13-1  Margriet JO3-2  4-2 
3e 11  21283   SV OSS'20 JO13-3  Margriet JO13-3  0-11 
4e 7  21552  Margriet JO13-4  SV TOP JO13-1   0-5 
2e 15  26027  FC de Rakt JO12-1G   Margriet JO12-1 3-7 
3e 01 25278  Margriet JO12-2  Prinses Irene JO12-1   6-4 
4e 22  26531  NLC'03 JO12-1   Margriet JO12-3 13-2 
1e 01  28692  Avesteyn JO11-1G   Margriet JO11-1  2-14 
1e 08 27514  HVCH JO11-2  Margriet JO11-2   2-1 
3e 17  26619  Margriet JO11-3   DSC JO11-2   1-11 
3e 33 28855  Margriet JO11-4   DAW Schaijk JO11-2G   1-7 
Hfd 05  38208 Emplina JO10-1   Margriet JO10-1   7-3 
2e 10  35869  Margriet JO10-2 SV TOP JO10-1   12-5 
3e 20  35839  SCMH JO10-1   Margriet JO10-3   5-13 
3e 17  36067  Margriet JO10-4G   Herpinia/OKSV JO10-1   2-22 
4e 35 105491 HVCH JO10-4   Margriet JO10-5  `9-6 
1e 06  34524  Margriet JO9-1G   OJC Rosmalen JO9-1G   3-7 
2e 09  31237  Avesteyn JO9-1 Margriet JO9-2   21-1 
4e 21  33418 SV OSS'20 JO9-2   Margriet JO9-3   11-0 
Hfd 03  17815  Margriet JO8-1   SV OSS'20 JO8-1   1-8 
2e 07  17008  Nooit Gedacht JO8-1   Margriet JO8-2   X-X
4e 33  16452  Margriet JO8-3G   Nooit Gedacht JO8-3  11-2 

Uitslagen jeugd 23-24-26 september 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
BEKER  7156 SV OSS'20 MO17-1  Margriet MO17-1  1-5
BEKER  6259   Margriet JO15-3  NLC'03 JO15-1  5-0 
2e 8  Margriet MO19-1 
2e 1 Margriet MO17-1
2e 13  80234 Berghem Sport MO17-1 Margriet MO17-2 6-2 
2e 3  103230  OJC Rosmalen MO13-3  Margriet MO13-1  0-13 
3e 3  77320   Margriet MO13-2  SV TOP MO13-1  17-0 
3e 3 77325   Volharding/Sambeek MO13-1  Margriet MO13-3  5-0 
4e div E  11965  Margriet JO19-1  Best Vooruit JO19-1  0-1 
2e 13  62914   Nooit Gedacht JO19-2  Margriet JO19-2  0-1 
1e 12    Margriet JO19-3 
1e 8 Margriet JO19-4
6e div C  60755 Margriet JO17-1 Geldrop JO17-1 2-1 
3e 22  Margriet JO17-2
3e 20    Margriet JO17-3
1e 10  42110  Avesteyn JO15-1   Margriet JO15-1   3-1 
2e 7  48950  Margriet JO15-2  FC Uden JO15-1 2-1 
3e 8  47478   SV TOP JO15-3   Margriet  JO15-3   1-5 
4e 13  Margriet JO15-4G
3e div F  41397   Scharn JO14-1   Margriet JO14-1   1-4 
4e 5  40042   Margriet JO14-2  Gassel JO14-1G  8-1 
4e 14  39628 ODC JO14-3 Margriet JO14-3 0-9 
2e div F  19856   Roda 46 JO13-1  Margriet JO13-1  5-1 
1e 8  20205  Margriet JO13-2  DAW Schaijk JO13-1  2-4 
3e 11  21163   Margriet JO13-3  Den Dungen JO13-2  5-1 
4e 7  22894  SJO/VITA JO13-1  Margriet JO13-4   2-7 
2e 15    Margriet  JO12-1   VRIJ 
3e 01 24592  EGS'20 JO12-2G  Margriet JO12-2   10-4 
4e 22    Margriet JO12-3   VRIJ
1e 01  29830  Margriet JO11-1   Blauw Geel'38/Jumbo JO11-2  4-2 
1e 08 28142  Margriet JO11-2  DAW Schaijk JO11-1   5-1 
3e 17  28266  Wilhelmina JO11-3   Margriet JO11-3   2-4 
3e 33 27924  Berghem Sport JO11-3   Margriet JO11-4   4-2 
Hfd 05  37169 Berghem Sport JO10-1   Margriet JO10-1   9-9 
2e 10  37738  Margriet JO10-2 NLC'03 JO10-2   19-0 
3e 20  38689  Berghem Sport JO10-3   Margriet JO10-3   6-4 
3e 17  38458  Margriet JO10-4G   Berghem Sport JO10-4   2-11 
4e 35 105490 Margriet JO10-5   SV TOP JO10-2  9-8 
1e 06  34390  Berghem Sport JO9-2   Margriet JO9-1G   3-3 
2e 09  32900  Margriet JO9-2  HVCH JO9-2   1-25 
4e 21  33155 Herpinia JO9-1G   Margriet JO9-3   5-4 
Hfd 03  16859  Theole JO8-1   Margriet JO8-1   4-1 
2e 07  17028  Margriet JO8-2   HVCH JO8-3   2-6 
4e 33  103121  CHC JO8-3   Margriet JO8-3  9-6 

Uitslagen jeugd 15-16-19 september 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
BEKER  7165 DAW Schaijk MO17-1 Margriet MO17-2 5-3
BEKER  30273 Margriet JO11-4 HVCH JO11-3   2-10
4e 35  105487 Maliskamp JO10-3 Margriet JO10-5   X-X
2e 8  81940   Vianen Vooruit/HBV MO19-1  Margriet MO19-1  0-2 
2e 1 Margriet MO17-1 
2e 13    Margriet MO17-2
2e 3  103228  Margriet MO13-1  Achilles Reek MO13-1  3-0 
3e 3  77219   Nooit Gedacht MO13-2  Margriet MO13-2  0-5 
3e 3 77119   Margriet MO13-3  JVC Cuijk MO13-1  1-5 
4e div E  11833  HVCH JO19-1  Margriet JO19-1  4-3 
2e 13  62331   Margriet JO19-2  Emplina JO19-4  5-4 
1e 12  61474  Volkel JO19-1  Margriet JO19-3  13-3 
1e 8 64273   Margriet JO19-4  HVCH JO19-2  1-3 
6e div C  61003  SML JO17-1  Margriet JO17-1  3-0 
3e 22  56303   EGS'20 JO17-2G Margriet JO17-2  0-2 
3e 20  55221  Margriet JO17-3   DSC JO17-2   0-3 
1e 10  49120  Margriet JO15-1   Heeswijk JO15-1   1-3 
2e 7  45361 Volkel JO15-1  Margriet JO15-2 2-6 
3e 8  49632   Margriet JO15-3 HVCH JO15-2   4-2 
4e 13  49999   Emplina JO15-5 Margriet JO15-4G 0-2
3e div F  41384   Margriet JO14-1 UDI'19/CSU JO14-1   10-1 
4e 5  39230   SCMH JO14-1  Margriet JO14-2  2-5 
4e 14    Margriet JO14-3
2e div F  35617   Margriet JO13-1  PVCV JO13-1  0-2 
1e 8  Margriet JO13-2 
3e 11  23734   FC de Rakt JO13-1G  Margriet JO13-3  3-5 
4e 7  23021   Margriet JO13-4  UDI'19/CSU JO13-4   4-2 
2e 15  24084  Margriet  JO12-1   Mariahout JO12-1   5-3 
3e 01 25008  Margriet JO12-2  SV TOP JO12-2   1-4 
4e 22  25734  Maaskantse Boys JO12-1G   Margriet JO12-3   10-1 
1e 01  28930  BMC JO11-1   Margriet JO11-1  2-0 
1e 08 29531  UDI'19/CSU JO11-3  Margriet JO11-2   10-3 
3e 17  28232 Margriet JO11-3   Maliskamp JO11-2   7-7 
3e 33 26594  Margriet JO11-4 SV OSS'20 JO11-2   0-8 
Hfd 05  35842 Margriet JO10-1 SV BLC JO10-1   5-8 
2e 10  38239  Prinses Irene JO10-1 Margriet JO10-2 5-14 
3e 20  37640  Margriet JO10-3 Boekel Sport JO10-2   10-2 
3e 17  35112  Maliskamp JO10-2   Margriet JO10-4G 18-2 
4e 35 105489 UDI'19/CSU JO10-4   Margriet JO10-5  1-11 
1e 06  32833  Margriet JO9-1G   Nulandia JO9-1   4-5 
2e 09  33885  Maliskamp JO9-1   Margriet JO9-2   6-5 
4e 21  32557  Margriet JO9-3 SV OSS'20  JO9-3   2-5 
Hfd 03  15821  Margriet JO8-1   Wilhelmina JO8-1   5-4 
2e 07  15665  Avanti'31 JO8-1   Margriet JO8-2   13-1 
4e 33  18545  Margriet JO8-3G   OJC Rosmalen JO8-5  4-3 

Uitslagen jeugd 12 september 2020

3e 01
Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
BEKER  7132   Volkel MO19-1  Margriet MO19-1  7-1 
BEKER  Margriet MO17-1
BEKER  Margriet MO17-2
BEKER  8318   Margriet MO13-1  OJC Rosmalen MO13-3  10-0 
BEKER  7344   SV TOP MO13-1  Margriet MO13-2  0-17 
BEKER  7352   Margriet MO13-3  Nooit Gedacht MO13-2  1-6 
BEKER    Margriet JO19-1  VRIJ
BEKER  5179   Margriet JO19-2  Nooit Gedacht JO19-1  0-5 
BEKER  5353  SJO/SSA VESTA'19 JO19-1  Margriet JO19-3  9-0
BEKER  5083   Nooit Gedacht JO19-2  Margriet JO19-4  2-1
BEKER     Margriet JO17-1  VRIJ
BEKER  5755 Margriet JO17-2 Constantia/Menos JO17-1  5-1 
BEKER  5710  DAW Schaijk JO17-3   Margriet JO17-3 1-7
BEKER 6476  SJO/SSA VESTA'19 JO15-1   Margriet JO15-1   4-6 
BEKER  6457 Margriet JO15-2  UDI'19/CSU JO15-3 5-1
BEKER Margriet JO15-3
BEKER  6430   Avesteyn JO15-3 Margriet JO15-4G 0-6 
3e div F  41402 Margriet JO14-1 SV Brandevoort JO14-1 7-2 
BEKER  6540   Margriet JO14-2  Stiphout Vooruit JO14-1  5-4 
BEKER  6547   Margriet JO14-3 Berghem Sport JO14-2  2-4 
BEKER  3325   Margriet JO13-1  Rhode/VSB JO13-1  4-5 
BEKER  6658   DVG JO13-2G  Margriet JO13-2  1-11 
BEKER  6830   HVCH JO13-4  Margriet JO13-3  0-1 
BEKER  7030   Avesteyn JO13-2  Margriet JO13-4 2-5 
2e 15  24160  SCMH JO12-1 Margriet JO12-1 3-4 
25035  JVC Cuijk JO12-2  Margriet JO12-2 7-4 
4e 22  24001  Margriet JO12-3 Nulandia JO12-2 6-4 
1e 01  28532  UDI'19/CSU JO11-2   Margriet JO11-1  0-3 
1e 08  29733  Margriet JO11-2  Nooit Gedacht JO11-1 3-1 
3e 17  30437  Nooit Gedacht JO11-2 Margriet JO11-3 2-7 
3e 33  Margriet JO11-4
Hfd 05  37235  Margriet JO10-1 FC Engelen JO10-1 8-3 
2e 10  36157  BMC JO10-2 Margriet JO10-2 X-X
3e 20  35507  Margriet JO10-3 WHV JO10-1G 13-2 
3e 17  Margriet JO10-4G
4e 35 105488  Margriet JO10-5   EVVC JO10-1G   7-9 
1e 06  33697  Nooit Gedacht JO9-1 Margriet JO9-1 X-X
2e 09  32082  Margriet JO9-2 NLC'03 JO9-1   3-5 
4e 21  31983  Margriet JO9-3 Berghem Sport JO9-4 7-1 
Hfd 03  18584  SV BLC JO8-1 Margriet JO8-1 X-X
2e 07  17963  Margriet JO8-2 Haarsteeg JO8-2 0-8 
4e 33  16357  EVVC JO8-1 Margriet JO8-3G  12-1 

Uitslagen jeugd 05 september 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
BEKER  7120   Margriet MO19-1  SJO/VITA MO19-1  3-2 
BEKER  7175 Erp MO17-1  Margriet MO17-1  0-8 
BEKER  7367  Margriet MO17-2  Achates/de Zwaluw MO17-1  0-3 
BEKER  8301   Berghem Sport MO13-1  Margriet MO13-1  3-3 
BEKER  7326   Margriet MO13-2  NLC'03  MO13-1  9-0 
BEKER  7306  Vorstenbossche Boys MO13-1 Margriet MO13-3  13-1 
BEKER  3119   Berghem Sport JO19-1  Margriet JO19-1  2-0
BEKER  5178   Margriet JO19-2  Constantia JO19-1  2-4 
BEKER  5096   SV OSS'20 JO19-2  Margriet JO19-3  4-4 
BEKER  5331   Margriet JO19-4  EVVC JO19-1  0-9 
BEKER  3217   Margriet JO17-1  SV TOP JO17-1  2-2
BEKER  5801 Avanti'31  JO17-2 Margriet JO17-2  1-3
BEKER  5756  Margriet JO17-3   EVVC JO17-1   4-0
Margriet JO17-4
BEKER 6160  DAW Schaijk JO15-1   Margriet JO15-1   0-1 
BEKER  6256 Margriet JO15-2  Odiliapeel/Braks Groep JO15-1 21-0
BEKER 6513   Maaskantse Boys JO15-1G   Margriet JO15-3   0-13 
BEKER  6520   Margriet JO15-4G Prinses Irene JO15-3G   10-1 
3e div F  41357 SV OSS'20 JO14-1  Margriet JO14-1  3-1 
BEKER  6548   SV Brandevoort JO14-2  Margriet JO14-2  4-2 
BEKER  6596   MOSA'14 JO14-1 Margriet JO14-3 0-3 
BEKER  3326   Volharding/Sambeek JO13-1G  Margriet JO13-1  0-8 
BEKER  6737   Margriet JO13-2  SV OSS'20 JO13-4  6-0 
BEKER  6937   Margriet JO13-3  FC de Rakt JO13-1G 4-2 
BEKER  6938   Margriet JO13- 4 EVVC JO13-1  2-12 
2e 15  24209  Margriet JO12-1 Blauw Geel'38/Jumbo JO12-2  11-7 
3e 01 25461  Margriet JO12-2 Berghem Sport JO12-3 4-6 
4e 22  24187  Berghem Sport JO12-4 Margriet JO12-3 X-X
1e 01  28767  Margriet JO11-1 Gemert JO11-2 2-1 
1e 08  Margriet JO11-2 
3e 17  30385  Margriet JO11-3 Nulandia JO11-1 0-9 
3e 33  28761  EVVC JO11-1 Margriet JO11-4 7-1 
Hfd 05  36165  SV OSS'20 JO10-1  Margriet JO10-1 1-7 
2e 10  36754  Margriet JO10-2 SV OSS'20 JO10-2 10-0 
3e 20 36817  Blauw Geel'38/Jumbo JO10-4  Margriet JO10-3  4-14 
3e 17  37256  Margriet JO10-4G DAW Schaijk JO10-2 2-20 
1e 06  30935  Margriet JO9-1G Nivo Sparta JO9-1 1-5 
2e 09  32872  Nulandia JO9-3 Margriet JO9-2  7-2 
4e 21  33661  SES JO9-1 Margriet JO9-3 X-X
Hfd 03  18613  Margriet JO8-1  Berghem Sport JO8-1 2-15 
2e 07  16926  Nulandia JO8-1 Margriet JO8-2 10-2 
4e 33  15702  Margriet JO8-3G  NLC'03 JO8-3  7-2 
   

Uitslagen jeugd 29 augustsu 2020

Klasse Wed.nr. Thuis Uit Uitslag
BEKER  7134   Berghem Sport  MO19-1  Margriet MO19-1  3-1
BEKER  7192  Margriet MO17-1  EGS'20 MO17-1  4-4
BEKER  7201   Boskant MO17-1  Margriet MO17-2  0-8 
BEKER  8328   Margriet MO13-1  Achilles Reek MO13-1  9-0 
BEKER  7302   SV OSS'20 MO13-1  Margriet MO13-2  1-0
BEKER  7351   Margriet MO13-3  HVCH MO13-1  1-6 
BEKER  3145 Margriet JO19-1  Gemert JO19-2  4-0
BEKER  5117   Volkel JO19-1  Margriet JO19-2  7-0
BEKER  5180   Margriet JO19-3  SJO/VITA JO19-1  3-0 
BEKER  5037   HVCH JO19-4  Margriet JO19-4  3-3
BEKER  3190   HVCH JO17-1  Margriet JO17-1  1-2
BEKER 
Margriet JO17-2 VRIJ X-X
BEKER  5684  Nulandia JO17-2 Margriet JO17-3 1-3
BEKER  5757   Margriet JO17-4  SV OSS'20 JO17-6  AFG
BEKER 6255  Margriet JO15-1 Herpinia/OKSV JO15-1 5-2 
BEKER  6421 Heeswijk JO15-1  Margriet JO15-2 1-0
BEKER 6258 Margriet JO15-3 Berghem Sport JO15-2 3-1 
BEKER  6015 Boekel Sport JO15-4 Margriet JO15-4G 0-12
OEFEN 
JVC Cuijk JO14-1  Margriet JO14-1  X-X
BEKER  6539 Margriet JO14-2  Nijnsel/TVE reclame JO14-1G  0-1
BEKER  6546   Margriet JO14-3 SV OSS'20 JO14-2  4-8 
BEKER  3335   Margriet JO13-1  UDI'19/CSU JO13-1  4-1 
BEKER  6817   EGS'20 JO13-1  Margriet JO13-2  1-4 
BEKER  6859   SV TOP JO13-1  Margriet JO13-3  1-4 
BEKER  7037   Irene JO13-1  Margriet JO13-4 1-1
OEFEN    Geel Blauw JO11-1 Margriet JO11-1 10-1 
OEFEN    Margriet JO11-2 Prinses Irene JO11-1 5-5 
OEFEN 
Avesteyn JO11-4  Margriet JO11-4 X-X
OEFEN    Margriet JO10-1 FC Engelen JO10-1 X-X
OEFEN    Margriet JO8-1   NLC'03 JO8-1   X-X